drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


I v second handu se dá pěkně obléci

I v second handu se dá pěkně obléci

Hledáte zajímavé kousky oblečení pro Vaše ratolesti? Retro oblečky z čisté nostalgie? Či si jen chcete udělat radost levným nákupem? Zkuste dětský second hand, kde najdete originální kousky a oproti tržnici zde najdete prověřené kvalitní zboží.

O oblíbenosti dětských second handů není třeba sáhodlouze spekulovat. Ač je některými lidmi považováno nakupování v nich za jakýsi druh „sociální slabosti“, mnoho lidí i s nadprůměrnými platy v nich nakupuje z čisté zvědavosti a kvůli jistotě, že se zakoupené věci po prvním vyprání nerozpadnou. Díky o mnoho nižším cenám si můžete udělat několikanásobnou radost, přičemž Vás navíc bude hřát pocit, že jste ušetřili.

Nespornou výhodou dětských bazarů je jejich bezedná zásoba oblečků, na které nemusíte dávat pozor, můžete v nich poslat dítko na pískoviště a když se oblečení zničí, tak prostě v second handu koupíte za pár kaček nové.
V dětském second handu najdete vše od letních sandálků, přes lehké jarní mikiny až po zimní bundy a kombinézy.

Náš tip: Dětský second hand

V „sekáči“ také můžete nalézt velice originální kousky, na které byste v klasickém obchodě narazili jen těžko. Můžete se tak vybavit zajímavými doplňky, kterými nejen uděláte sobě radost, ale své okolí náležitě oslníte.

V dětském second handu na internetu, nebo chcete-li bazaru, máte i zde možnost vrácení zboží do čtrnácti dnů od zakoupení. Máte tak jistotu, že i když se Vám zakoupené zboží nebude líbit, či neodhadnete velikost, nepřijdete o svoje peníze. Zkuste také výhody dětského bazaru a poznejte, že ne jenom značkové obchody nabízejí kvalitní zboží.


Přidáno 31.05.2010
Přečteno 2795 krát


Defenestrace 2010, aneb kroužkujte při volbách ty dole

Defenestrace

17. září nechte auto raději doma

17.

Příjemné zážitky zůstanou na věky

Příjemné

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz