drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Utečte před horkem či deštěm do zahradní chatky

Utečte před horkem či deštěm do zahradní chatky

V parných letních dnech se nezřídka kdy objevují náhle bouřky a průtrže mračen, před kterými se většinou ukrýváme doma. Se zahradní chatkou tomu tak ale být nemusí. Zajímavý prvek zahrady Vás ochrání nejen před přívaly deště, ale před slunečními paprsky.

Koupí zahradní chatky navíc jistě uděláte velkou radost Vašim ratolestem, které potěší nový domeček na hraní. Zároveň můžete vyřešit problém s kupící se haraburdím v domě. Různé krabice od nového zboží, nepotřebné sportovní vybavení, či cokoliv dalšího můžete uschovat v úložném prostoru zahradní chatky.

Přijela návštěva o více hlavách, než je počet Vašich postelí? I zde by mohla pomoci zahradní chatka, kam se díky velkým rozměrům může ubytovat několik nocležníků. Díky speciálnímu rohovému spoji je využitelné větší místo, než při realizaci spojení jednotlivých stěn pomocí klasického srubového řešení.
Rovněž potěší výška chaty a vstupních dveří. Právě v případě dveřního otvoru je to 191cm a tak i ti nejvyšší nemusí při vstupu sklánět svoji hlavu.

Náš tip: Zahradní chatky

Dlouhou životnost zahradní chatky, stejně jako ostatních venkovních staveb zabezpečí dobrá povrchová úprava. Na střeše se většinou nachází pískovaná lepenka, či asfaltové šindele, jež zamezují jakýmkoliv poškozením vlivem vnějších vlivů. Stěny chatek je doporučené a velice vhodné ošetřit speciálními nátěry, které významně prodlouží životnost stavby. Ta by v případě neošetření mohla být ohrožena z důvodu konstrukce z oboustranných palubek, které sami o sobě nemají životnost několika desítek let.

Chcete-li vyřešit problémy s úložným prostorem, prostorem pro ubytování nečekaných návštěv, chcete-li vybudovat zajímavý koutek pro děti nebo romantické zátiší pro Vaši drahou polovičku, zkuste zapřemýšlet nad koupí zahradní chatky.


Přidáno 07.06.2010
Přečteno 1822 krát


O čem nemluvíme každý den

O

17. září nechte auto raději doma

17.

Účetní a ekonomické systémy z ověřeného zdroje

Účetní

Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz