drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Nejen firemní zákazníci potřebují přistupovat ke své poště, kalendářům, poznámkám či kontaktům na cestách. Jedním z výhodných řešení je přístup skrze chytrý telefon, který veškerá potřebná data stahuje ze synchronizačních serverů aby byly vždy dostupné.

Nejen firemní zákazníci potřebují přistupovat ke své poště, kalendářům, úkolům, poznámkám či kontaktům na cestách. Jedním z výhodných řešení je přístup skrze chytrý telefon, který veškerá potřebná data stahuje ze synchronizačních serverů. Vlastníte emailovou schránku na své vlastní doméně a rádi byste k ní přistupovali na svém smartphonu s jakýmkoliv operačním systémem? Snadné řešení by pro Vás mohla být kancelář v mobilu. Stejně jako známé služby internetového hegemona Google, či softwarového giganta Microsoft i tato kancelář v mobilu od FLACO Group bude hrát roli pomocníka, jenž Vám usnadní nejen synchronizaci pošty, ale také oboustrannou synchronizaci kalendáře a úkolů.

Jelikož žijeme v době všudypřítomného internetu, není již třeba složitě organizovat několik spolupracovníků v týmu, stačí tato kancelář v mobilu, díky které bude každý uživatel informován o změně například v kalendáři, či úkolovníku. Další velkou výhodou tohoto řešení je anti-spamový filtr, který kontroluje příchozí poštu. Právě spam totiž bývá největší slabinou vlastních emailových serverů, přičemž se nemusí jednat přímo o korporátní servery, ale i o běžné uživatele s vlastními schránkami.

Náš tip: Kancelář v mobilu

Pro přístup k vlastní emailové schránce, kalendáři, úkolům a kontaktům prostřednictvím klasického klienta jako je Outlook, či Thunderbird je možné použít jak starší protokol POP3, tak novější IMAP4. Výhodou tohoto řešení je především to, že bezpečně můžete spravovat poštu a ostatní poskytované služby z jakéhokoliv místa s připojením k internetu.

Svoji kancelář v mobilu můžete používat na mnoha chytrých zařízeních jak se staršími systémy Windows Mobile 5 či Smartphone 2003, tak na Symbianu a Palmu, ale také na novém Androidu nebo iPhonu, popřípadě iPodu.

Jelikož je služba určena především k podnikovému využití chybět nemůže ani technická podpora, která je připravena vyřešit jakékoliv problémy ať už s pronajatým serverem, nebo se samotnou synchronizací.


Přidáno 10.06.2010
Přečteno 2070 krát


Řecká kuchyně není jen Gyros. Zkuste také něco jiného

Řecká

"Když tak pošli sms", psala maminka.

Když tak pošli sms

Využívejte pohodlí internetového bankovnictví

Využívejte

Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch

Plovoucí

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz