drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zkuste partnerský program – snadný výdělek na internetu

Zkuste partnerský program – snadný výdělek na internetu

Mezi nejčastější reklamu pro eshopy a jiné poskytovatele nejen online služeb už nějaký čas patří takzvané partnerské systémy. Ty mohou sloužit pro pokrytí nákladů při provozování menšího webu, ale mohou být také jedním z hlavních zdrojů příjmů.

Provizní systém, častěji označován jako affiliate funguje na zcela jednoduchém principu, který je snadno pochopitelný na konkrétním příkladu. Provozovatel internetového obchodu samozřejmě potřebuje na své stránky dostat co nejvíce návštěvníků a tedy potenciálních zákazníků. Vytvoří partnerský systém, kdy každý jiný provozovatel jakékoliv webové stránky, který se do tohoto systému zaregistruje, umístí na své stránky odkaz, či reklamní plochu, jež odkazuje právě na eshop, stává se tak provizním partnerem. V případě, že návštěvník partnerova webu, klikne na reklamu, vybere si na eshopu, kam ho reklama přesměrovala zboží, za nějž zaplatí, bude partnerovi vyplacena dohodnutá částka. Ta může být ve formě pevně stanovené částky, ale častější jsou to procentuální sumy z utracené hotovosti.

Náš tip: Provizní systémy

Tento jednoduchý princip partnerského programu se může dále různě lišit a mohou být přidány i další vlastnosti a možnosti. Jedná se například o dost častý podpartnerský systém, kdy provozovatel webu, na kterém je umístěna reklama může sám rekrutovat další partnery, tedy další webmastery. Právě z úspěšných prodejů takto získaných partnerů dostává určitou provizi i původní provozovatel webu, který podpartnera takto získal.

Máte-li web, který má alespoň nějakou návštěvnost, můžete zkusit tento typ výdělku na internetu, který Vám časem se získáváním zkušeností může přinést solidní finanční injekce. Pro lepší orientaci v nepřeberném množství provizních systémů existují i jejich seznamy, kde každý nalezne hodnocení jednotlivých affiliate programů s dalšími informacemi o provizích, zkušenostech zákazníků a mnoho dalšího.


Přidáno 14.06.2010
Přečteno 2250 krát


Hledáte nejlepší ceny? Tady je najdete všechny pohromadě.

Hledáte

Fototapety: předměstí Manhattanu v obýváku

Fototapety:

Digitalizace TV vysílání. Její výhody a nevýhody

Digitalizace

Liposukce. Revoluce v hubnutí nebo mrzačení těla?

Liposukce.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz