drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kam pro pojistku? Na pobočku nebo do obýváku

Kam pro pojistku? Na pobočku nebo do obýváku

Životní pojištění, důchodové připojištění, úrazové pojištění, pojištění domácnosti… Je toho prostě moc. Bonusy, slevy, odklady splátek a mnoho dalšího. Tomu všemu by měl člověk porozumět, když uzavírá pojistku. Je lidmi přeplněná pobočka to nejvhodnější místo, kde pojistku uzavírat?

Pobočky pojišťoven vypadají honosně. Mají tam krásná kožená křesla a úředníci se na člověka hezky usmívají. To je asi jediná výhoda poboček pojišťoven. I to nejpohodlnější křeslo se však stane tvrdým po hodinách vyprávění o výhodách pojištění. Za to křeslo doma v obýváku zůstává pohodlné pořád. Proč tedy chodit uzavírat pojištění přímo na pojišťovnu, když může obchodní zástupce pojišťovny přijít přímo k nám domů?

Při první schůzce zjistí obchodní zástupce požadavky klienta a navrhne několik variant. V klidu je s člověkem probere a domluví si s ním schůzku další. Nikdo nikoho nenutí k unáhleným závěrům.

Náš tip: Pojištění Allianz

Podpis smlouvy přijde teprve po tom, co pojištěnec opravdu ví, jakou pojistku uzavírá. Nikdo na něj netlačí. Může se poradit s rodinou a známými. Jediný problém jsou předsudky. Lidé si tak nějak zvykli vnímat „pojišťováka“ jako svého nepřítele, který je jen obtěžuje. Opak je pravdou. Onen pojišťován přináší lidem domů to, co by si oni samy vyřídit nedokázali a když ano, strávili by nad tím spoustu času a výsledkem by bylo totéž pojištění a možné i pro ně méně výhodné.


Přidáno 23.06.2010
Přečteno 2942 krát


Gepard je dokonalá hříčka přírody. Kočka se znaky psa

Gepard

Defenestrace 2010, aneb kroužkujte při volbách ty dole

Defenestrace

Léčení po festivalu vyjde dráž, než pořádný spacák

Léčení

Nápis v Hollywoodu zachránil Playboy

Nápis

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz