drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Využijte letních slev na nákup mobilního domu

Využijte letních slev na nákup mobilního domu

Takzvané mobilheimy nejsou u nás moc známé, do podvědomí lidí se však pomalu dostávají. Jedná se totiž o výhodné řešení, které umožňuje ekonomicky výhodné pořízení příbytku, který poslouží jako chatka nebo zahradní domek.

Již za ceny od 89000Kč si můžete pořídit tento mobilní příbytek, na které se navíc v letních měsících stahují zajímavé slevy. Mobilheimy poskytují svému majiteli několik zásadních výhod, které jsou často argumentem proč zakoupit právě mobilní domek místo zahradní chatky, či víkendové chaty.

Jednou z největších, která ušetří mnoho času stráveného na úřadech je možnost postavit tento mobilní domek bez stavebního povolení. Z toho tedy plyne fakt, že pokud se rozhodnete k nákupu, prakticky ihned po dopravení, které je po celé České republice zdarma bydlíte v novém.

Samozřejmostí a také výhodou oprati například chatám či rekreačním objektům, je plná vybavenost. Tedy veškeré sociální zázemí, bohatě vybavený interiér a kuchyňský kout. Mobilheim můžou využít i lidé se zájmy, které jsou sezónně omezeny, jako jsou zahrádkáři, včelaři či rybáři.

Náš tip: Mobilní domy

Pokud Vám nebude dostačovat výběr na internetu, můžete využít osobní prohlídky ukázkového centra na Smíchovské pláži, které je pro tyto účely otevřeno v letní sezóně od 22.4. do 30.9., popřípadě můžete kontaktovat prodejce na non stop informační lince, která má telefonní číslo 773 115 500.
S mobilheimem si ušetříte nejen starosti s pořízením, administrativou, ale také s údržbou. Tyto mobilní domy jsou prakticky bezúdržbové a tak se nemusíte starat o natírání, povrchovou úpravu, výměnu různých částí a mnoho dalších chatařských starostí.


Přidáno 24.06.2010
Přečteno 111 krát


Gaudího Barcelona se představuje…

Gaudího

LED žárovky jsou světlem budoucnosti

LED

Paříž není pouze Eifelova věž. Nabízí toho mnohem více

Paříž

Usnadněte si práci při skladování

Usnadněte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz