drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Využijte letních slev na nákup mobilního domu

Využijte letních slev na nákup mobilního domu

Takzvané mobilheimy nejsou u nás moc známé, do podvědomí lidí se však pomalu dostávají. Jedná se totiž o výhodné řešení, které umožňuje ekonomicky výhodné pořízení příbytku, který poslouží jako chatka nebo zahradní domek.

Již za ceny od 89000Kč si můžete pořídit tento mobilní příbytek, na které se navíc v letních měsících stahují zajímavé slevy. Mobilheimy poskytují svému majiteli několik zásadních výhod, které jsou často argumentem proč zakoupit právě mobilní domek místo zahradní chatky, či víkendové chaty.

Jednou z největších, která ušetří mnoho času stráveného na úřadech je možnost postavit tento mobilní domek bez stavebního povolení. Z toho tedy plyne fakt, že pokud se rozhodnete k nákupu, prakticky ihned po dopravení, které je po celé České republice zdarma bydlíte v novém.

Samozřejmostí a také výhodou oprati například chatám či rekreačním objektům, je plná vybavenost. Tedy veškeré sociální zázemí, bohatě vybavený interiér a kuchyňský kout. Mobilheim můžou využít i lidé se zájmy, které jsou sezónně omezeny, jako jsou zahrádkáři, včelaři či rybáři.

Náš tip: Mobilní domy

Pokud Vám nebude dostačovat výběr na internetu, můžete využít osobní prohlídky ukázkového centra na Smíchovské pláži, které je pro tyto účely otevřeno v letní sezóně od 22.4. do 30.9., popřípadě můžete kontaktovat prodejce na non stop informační lince, která má telefonní číslo 773 115 500.
S mobilheimem si ušetříte nejen starosti s pořízením, administrativou, ale také s údržbou. Tyto mobilní domy jsou prakticky bezúdržbové a tak se nemusíte starat o natírání, povrchovou úpravu, výměnu různých částí a mnoho dalších chatařských starostí.


Přidáno 24.06.2010
Přečteno 2623 krát


Rodinná dovolená v Česku

Rodinná

Žaluzie pro soukromí a intimitu

Žaluzie

Vyrazte s prvními paprsky na výlet

Vyrazte

Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Kancelář

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz