drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nevěřte reklamám, hubněte trvale s odborníky

Nevěřte reklamám, hubněte trvale s odborníky

Každodenně jsme médii zasypáváni stoprocentně účinnými prostředky pro zhubnutí, které stojí tisíce, mnohdy i desetitisíce korun, avšak bez výsledků. Dlouhodobě je pro chtěné zformování postavy nejlepší svěřit se do péče odborníka.

Pilulky, náplasti, dietní nápoje, super účinné cvičební nástroje. To jsou reklamní zbraně, na kterých vydělávají společnosti zneužívající nevědomost veřejnosti. Nejen ženy nakupují tyto hubnoucí pomůcky v domnění, že pomocí nich vytvarují své tělo do podoby modelky nebo herečky. Bohužel málo z nich je opravdu účinných a tak se na řadu dostávají odborníci, kteří mají za úkol sestavit program trvalého hubnutí, který společně s upraveným jídelníčkem má mít mnohem lepší efekt než zmíněné náhražky.
Právě jídelníček je jeden z prvotních aspektů, na který by se měl každý při hubnutí zaměřit. S pomocí odborníků je možné sestavit takový jídelní řád, který přesně bude vyhovovat vašemu dennímu režimu, pracovnímu nasazení a kompletnímu životnímu stylu. Velice se také liší jídelníčky podle toho, zdali to má být jen prostředek ke zvýšení výkonnosti při cvičení a posilování, nebo naopak dietní program vedoucí k odbourání přebytečných kil.

Náš tip: Trvalé zhubnutí

Trvalé zhubnutí neznamená jen patřičný efekt pro okolí, největší vliv bude mít na vaši psychiku. Již po prvních výsledcích se sebou budete jistě spokojeni a s pocitem, že se vám daří s vašimi problémy něco dělat, dostanete ještě větší chuť do překonávání dalších mezníků, nejenom na číselníku váhy.

Nevěřte proto zaručeným radám v časopisech jak trvale zhubnout, nenechte se zmást klamavou reklamou s najatými sex symboly, u nichž si můžete být jisti, že svého perfektního vzhledu nedosáhli pomocí hubnoucích pilulek, či náplastí odbourávající tuk.


Přidáno 30.06.2010
Přečteno 2090 krát


Gel, porcelán nebo pryskyřice. Tím vším se dají zkrášlit nehty

Gel,

Investice do krbových kamen se vrátí už za rok

Investice

Jak šikovně uchovávat věci

Jak

Michael Schumacher, Legenda ověnčená rekordy

Michael

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz