drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Do lázní na Slovensko, třeba do Piešťan

Do lázní na Slovensko, třeba do Piešťan

Synonymem dovolené se stal pobyt u moře. Tento zažitý trend je však zcela mylný. Velké množství stále upřednostňuje tuzemské pobyty, nebo dovolenou na Slovensku. Jednou ze zajímavých možností jsou lázně v Piešťanech.

Slovenské město Piešťany, které leží na nejdelší Slovenské řece Váhu, je od českých hranic vzdálené pouhých 30 kilometrů. Ve svojí bezmála devíti set leté historii se nachází velké množství zajímavých událostí. Tradice lázeňství ve městě má celkem logicky svůj počátek mnohem mladší, přes 200 let. Jméno Piešťan se mezi lázeňské velikány zařadilo hlavně díky proslulé léčbě revmatu.
Kromě základního, kompletního lázeňského programu, můžete zvolit speciálně upravené procedury přesně na míru, které jsou odborníky obohaceny o mnoho nadstandardních služeb a postupů.

Ubytování v Piešťanech nabízí mnoho hotelů různých kvalit. Od těch nejlevnějších, které využijete při ekonomické dovolené s cílem relaxovat za co nejméně, až po luxusní pětihvězdičkové hotely, ve kterých si společně s relaxací v lázních budete připadat jako v ráji.

Náš tip: Hotel Panorama

Ve svém volném čase můžete obdivovat krásy lázeňského města, jehož historii Vám připomene i lázeňské muzeum se stálou expozicí historie lázeňství na Slovensku. Prohlédnout si můžete mnoho zajímavých exponátů od archeologických nálezů, přes historické fotografie významných hostů, až po všemožné lékařské přístroje.

Pro aktivnější jedince nabízí okolí města mnoho zajímavých cyklostezek, které se nachází i nedaleko hotelů v Piešťanech. Vybírat můžete z nejméně náročných tras pro rodiny s dětmi, ale i z náročných pro zkušené cyklisty. V případě, že se Vám nechce vozit cyklistické vybavení s sebou, Piešťanské hotely často nabízí půjčovny kol a vybavení.


Přidáno 17.07.2010
Přečteno 2855 krát


Hledáte novou sportovních aktivitu? Zkuste zumbu

Hledáte

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

Rockeři by za prezidenta USA volili frontmana Green Day

Rockeři

World of Warcraft. Naprostý fenomén mezi hrami

World

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz