drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Tři piva, celý den studená. To je termo soudek

Tři piva, celý den studená. To je termo soudek

Ta tam jsou doby škaredých termosek, v nichž vydržel nápoj studený či teplý pouze pár hodin. Je tu doba, kdy lidé chtějí originalitu a kvalitu. Je tu doba termosoudků.

Za originální a kvalitní výrobek si musí lidé často dost připlatit. Jsou ale i světlé výjimky, kdy originální dárky pro muže jako je právě termo soudek nestojí více, než méně kvalitní a tuctové zboží.

Právě zmiňovaný soudek, který uchová pivo studené až na dobu 12 hodin se dá pořídit v obchodě s dárky už za 590 korun, což je stejná cena jako u klasických termosek. Porovnávat ale klasickou tuctovou termosku s termo soudkem ani není možné ikdyž jednu vlastnost mají také ještě stejnou.

Náš tip: Dárky k narozeninám

Termo soudek je totiž sice určený především pro pivaře na udržení studeného piva, ale stejně tak dokáže udržet nápoj teplý. To je ale už opravdu vše, co má tento soudek s klasickou termoskou společného.

Rozdílů tam je ale dost. Běžné termosky udržují nápoje chladné či teplé díky dvojitým stěnám a vzduchu mezi nimi. U termosoudku to je místo vzduchu vysoce účinná izolační pěna, která nápoje udržuje chladné či teplé.

No a protože je termo soudek určený hlavně pro pivaře, jsou na něm i velmi zajímavé vychytávky. Mezi ně patří třeba to, že je nastavitelná rukojeť a soudek tak mohou používat stejně komfortně jak praváci, tak leváci. V této rukojeti je pak zabudovaný i otvírák na pivo.


Přidáno 17.07.2010
Přečteno 424 krát


Nezanedbejte včasnou výměnu pneumatik

Nezanedbejte

Podnikejte na internetu pohodlně

Podnikejte

Chcete ztratit soukromí? Jděte na Facebook

Chcete

Co o sobě říkáte na Facebooku?

Co

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz