drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Psi trpí vedrem stejně jako my lidé. Ochrání je psí bouda

Psi trpí vedrem stejně jako my lidé. Ochrání je psí bouda

Tropická vedra, která sužují celou zemi, poznamenávají jak nás lidi, tak i naše zvířecí miláčky. Především pak psi vedra snášejí hodně špatně. Mají se Vaši čtyřnozí přátelé kam schovat?

Odborníci se shodují na tom, že vedra nedělají našim psům vůbec dobře. Vlastně je to tak, že člověk nemusí být ani odborníkem, aby poznal, že jeho pes vedrem trpí stejně jako on. Problém ale je, jak tomuto zabránit.

Náš tip: Boudy pro psy

Přitom je to v podstatě jednoduché. Pořiďte svému psovi pořádnou psí boudu, která ho před vedrem ochrání. Při jejím pořizování však dbejte na to, že v české kotlině panuje celý rok jen léto a s ním spojená tropická vedra.

Ani déšť, vítr a mráz psům nesvědčí. Pořádná psí bouda by proto měla mít i chodbičku, která zajistí, že přímo do jeho pelechu nebude pršet a foukat.

Psí boudy jsou ale také zateplit. Jejich bouda pak připomíná takový malý komfortní dřevěný sendvičový domeček, jaké si stavíme pro sebe.

Pořádná psí bouda je prostě základ toho, aby se pes opravdu cítil jako doma.


Přidáno 22.07.2010
Přečteno 1479 krát


Ty nejkrásnější fotky nedělá fotograf

Ty

Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek

V

Vyberte si to pravé povolání ještě dnes

Vyberte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz