drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Tiskněte si fotky doma na inkoustové tiskárně

Tiskněte si fotky doma na inkoustové tiskárně

Doby, kdy náplně do inkoustových tiskáren stály tolik, že se tisk fotografií neuvěřitelně prodražil, už jsou dávno pryč.

Tisk fotografií inkoustovou tiskárnou je ten nejkvalitnější tisk fotek, který může doma laik mít. Náplně do inkoustových tiskáren však byly ještě před nedávnem natolik drahé, že se tisk fotografií vůbec nevyplatit, respektive prodražil se.

Nevyplatí se pochopitelně ani nyní ovšem ceny náplní do inkoustových tiskáren šly natolik dolů, že už tisk jedné barevné fotografie nevyjde na stokoruny jako tomu mohlo být dříve, ale cena jedné domácky vyrobené fotografie vytištěné na inkoustové tiskárně vyjde zhruba na desetikorunu.

Náš tip: Náplně do tiskáren

Je to sice dražší, než fotografie vyvolané přímo od profesionálů ale zkuste si nechat vyvolat pouze jednu fotku. Zaplatíte mnohem více, než když si ji vytisknete doma na inkoustové tiskárně.

Tisk na inkoustových tiskárnách se pochopitelně začíná vyplácet díky stále se snižujícím cenám inkoustových náplní i firmám. Už nemusejí šetřit a hlavičky svých obchodních dopisů nemusejí mít černobílé.

Posuďte samy ceny inkoustových náplní do tiskáren v e-shopu comps.cz a to přímo v kategorii inkoustové náplně.


Přidáno 27.07.2010
Přečteno 3827 krát


Digitální podpis může ušetřit spoustu času

Digitální

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Nevíte

Digitalizace TV vysílání. Její výhody a nevýhody

Digitalizace

Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují

Ženy

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz