drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Na pěkné spodní prádlo se už nemusejí stát fronty

Na pěkné spodní prádlo se už nemusejí stát fronty

Doba normalizace je více než 20 let minulostí. Tehdy nic nebylo. Ani spodní prádlo. I na něj se museli stát dlouhé fronty a kdo chtěl pěkné, musel jej koupit pod pultem.

Už nic se nemusí kupovat pod pultem. Ani spodní prádlo ne. Výběr je opravdu veliký a výrobci a prodejci se předhánějí v tom, jak jej zákazníků nabídnout.

Předhánějí se i v cenách a to nás zákazníky může jen těšit. Není to tak dávno a většina z nás to ještě pamatuje, kdy pěkné spodní prádlo sice už nebylo nedostatkovým zbožím, ale většina z nás si jej stejně nepořídila, protože bylo příliš drahé.

To se s přibývající nabídkou změnilo. S nabídkou se snižuje cena. To je zákon trhu. Zatímco ještě před pár lety nebylo možné pěkné kalhotky či podprsenky koupit pod pětistovku, dnes se totéž zboží prodává v řádu nižších stokorun.

Náš tip: Spodní prádlo Leontýna.cz

Co se za oněch dvacet let od revoluce změnilo je pochopitelně i náročnost zákazníků. Pojem dámské spodní prádlo už dávno neznamená jen ony zmiňované kalhotky či podprsenky, ale správný obchod nabízí i erotické spodní prádlo, košilky, podvazky, tanga a mnoho dalšího zboží, o němž jsme si v dobách normalizace mohli nechat jen zdát.

Totéž platí i pro pánské spodní prádlo. Bavlněné trenýrky z NDR už by současné zákazníky jen těžko uspokojili a obchod, který v tomto sortimentu nenabízí kvalitní boxerky jako by nebyl.

Proč o tom ale píšeme? Je dobré si připomenout, jaké to bylo dříve a jaké je to nyní a snad i tyto řádky o zdánlivé maličkosti jako je spodní prádlo nám všem připomenou, že slova o tom, jak nám všem bylo "za komančů" lépe, jsou opravdu nesmyslná.


Přidáno 01.08.2010
Přečteno 2546 krát


Úloha hudebních CD v době internetu

Úloha

Postrach českých restaurací jménem Zdeněk Pohlreich

Postrach

Nejenom v létě je možné jet do Chorvatska

Nejenom

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Nevíte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz