drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Odteď budou vaše věci na cestách navždy v bezpečí

Odteď budou vaše věci na cestách navždy v bezpečí

Vaše dlouho vytoužená dovolená se může stát v okamžiku černou můrou. A stačí k tomu málo – podcenit předcestovní přípravu a nemít kvalitní a spolehlivé průvodce cestovatele – cestovní zavazadla.

Taková věc se vám zaručeně nestane, když si včas pořídíte kufry v internetovém obchodě Samsonite-kufry.cz. A nejen kufry. V tomhle eshopu mají snad úplně každý druh cestovního zavazadla, na který si vzpomenete. V nabídce je několik renovovaných značek jako Samsonite, Antler, American Tourister, Lacoste a Timberland.

Když nemáte příliš v oblibě kufry, není problém si vybrat z rozsáhlé nabídky cestovní tašky. Tašky jsou lépe skladné než kufry a hodí se třeba na víkendové pobyty. Vybírat samozřejmě můžete z různých velikostí, typů a barev. Speciálním typem cestovních tašek jsou tašky na kolečkách. Budete je potřebovat v případech, že jsou vaše zavazadla opravdu plná a těžká, když je musíte vlastnoručně přepravit na delší vzdálenosti anebo když vás třeba zrovna bolí záda. Jsou vybaveny kolečky a teleskopickým madlem pro snadnou manipulaci.

Zejména ženy ocení kosmetické kufříky. Už žádná rozházená kosmetika po celém kufru, už žádný vylitý šampon v oblečení. V kosmetickém kufříku jsou všechny tyhle věci bezpečně uložené na jenom místě. Ale pozor, za kosmetický kufřík se nemusí stydět ani muž. To, že se kufříky dají pořídit v takových barvách, aby ladily se zbytkem zavazadel, je samozřejmost.

Náš tip: Samsonite-kufry.cz

Na cestách však nevyužijete jenom zavazadla, ale další cestovní doplňky, které eshop Samsonite-kufry.cz nabízí. Jde o pohodlné cestovní polštářky na podpírání hlavy při delším cestování. Pokud si chcete při cestě zdřímnout, jistě oceníte výběr pásek přes oči, které vám umožní nerušený spánek i v místech, kde svítí světlo. Nezbytným pomocníkem je i jmenovka na kufr, která vám může ušetřit spoustu starostí, pokud nastane nějaký problém a zavazadla se vám zatoulají třeba na letišti.

Při plánování dovolené proto nikdy nezanedbejte výběr vhodných cestovních zavazadel. A pokud při tom využijete služeb portálu Samsonite-kufry.cz, určitě neprohloupíte a dovolenou si užijete bez jediného problému.


Přidáno 04.08.2010
Přečteno 1296 krát


Thajská kuchyně. Rýže, kari a hlavně chilli

Thajská

Nakrmte své oči. Obejdete se pak bez brýlí

Nakrmte

Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká

World of Warcraft. Naprostý fenomén mezi hrami

World

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz