drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kdo je král balení? Ani Brad Pitt ani Jiří Macháček

Kdo je král balení? Ani Brad Pitt ani Jiří Macháček

Denně se každý člověk setkává s tím, že potřebuje něco zabalit. Především, pokud provozujete kamenný nebo internetový obchod. Problém je v tom, že ne vždy je po ruce ten správný obalový materiál.

Naštěstí je tu portál Stastnyaspol.cz, který navždycky vyřeší jakékoli vaše problémy s obaly. Záleží na tom, co potřebujete, na výběr toho je opravdu dost.

Úplně v každém obchodě je potřeba balicí papír. Je možné ho dostat v různých velikostech i kvalitě materiálu. Pokud chcete mít své výrobky zabalené skutečně stylově a profesionálně, můžete si nechat balicí papír potisknout vašim logem či značkou společnosti. Reklamní potisk dodá vašim zásilkám punc výjimečnosti.

Další důležitou položkou v sortimentu obchodu Stastnyaspol.cz jsou kartonové krabice. Ať už potřebujete poslat větší zásilku poštou nebo třeba uložit sezónní nebo nepotřebné věci, krabice je ideálním obalem. Zvlášť když je na výběr několik praktických velikostí.

Náš tip: Stastnyaspol.cz

Nepostradatelným pomocníkem při balení do krabic, ale i v jiných případech jsou lepicí pásky. Je jich velký výběr pro různé možnosti použití. Mohou být klasické transparentní nebo hnědě v různých šířkách. Mohou být s vlastním potiskem, oboustranné anebo krepové. Velmi praktickým pomocníkem jsou i odvíječe lepicí pásky, které ocení zejména ti, kteří je používají denně.

Pokud se vám nehodí ani balicí papír ani krabice, budou pro vás tím pravým sáčky. Pokud byl lepicích pásek velký výběr, sáčků je ještě několikrát víc. Sáčky mohou být igelitové nebo mikrotenové, papírové, vakuové nebo se zipovým zavíráním. Opět existuje celá řada variant, které se liší sílou materiálu, velikostí sáčků ale i jejich balením. Mikrotenové sáčky tak můžete dostat odtrhávací, skládané anebo na roli.

Pokud jste stále na vážkách, zda v eshopu s obalovým materiálem Stastnyaspol.cz nakoupit, snad vás přesvědčí opravdu příjemné ceny, za které zboží nakoupíte nebo to, že zde pod jednou střechou dostanete i kancelářské a gastro potřeby.


Přidáno 04.08.2010
Přečteno 1247 krát


Vybrat nový notebook může být hračka

Vybrat

Lucznik, století kvality z Polska

Lucznik,

Úloha hudebních CD v době internetu

Úloha

Jak to bylo s hromadnými sms

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz