drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zatočte definitivně s komářími štípanci

Zatočte definitivně s komářími štípanci

Krásná dovolená se může jak mávnutím kouzelného proutku změnit v scénu jak z hororu, kdy na vás nalétávají roje malých bzučících vetřelců. Takže se naskýtá otázka:

Chcete se zbavit nepříjemného hmyzu, komárů? Není nic snazšího než použít repelentní náramky BugsLock! Jedná se o stoprocentně přírodní repelent využívající oblíbený a léty prověřený citronelový olej, který se získává z citronelové trávy a jehož účinky jsou vědecky prokázány. Náramek napuštěný citrolenovým olejem nejen chrání před komáry, ale zároveň se z něj line příjemná osvěžující citrónová vůně.

Repeletní přípravek ve formě náramku je dostupný v mnoha barvách, například v modré, oranžové, růžové, zelené, červené nebo žluté, takže kromě ochrany před komářím bodnutím a následným otokem vám dodá i eleganci, i když se třeba sluníte u vody v plavkách.

Výhodou komářího repelentu je možnost využití jeho plné účinnosti jak v interiéru, kde navíc příjemně provoní místnost, tak v exteriéru např. při turistice ve městě i v lese, sportování, ale i při relaxaci na zahradě nebo u vody.

Náš tip: Repelentní náramek proti komárům

Náramek vyrobený z textilie je netoxický a šetrný k pokožce. Okamžitý účinek repelentního náramku BugsLock, jeho dlouhodobý účinek a nízkou cenu ocení dospělí i děti. Příjemným společníkem vám bude i na dovolené, kde bzučící komáři a následné štípance často pokazí zážitek z příjemného pobytu. V exotických zemích jsou komáři často i přenašeči různých chorob, takže ubránit se jejich štípnutí znamená nestrávit nepříjemné chvíle v nemocnici. BugsLock máte na rozdíl od různých krémů a sprayů vždy po ruce, lépe řečeno na ruce a jste tak chráněni před nepříjemným komářím bodnutím 24 hodin denně!

Nenechte se již terorizovat nepříjemně bzučícími komáry a pořiďte si dostatečné množství jedinečných repeletních náramků. Nerozbalené repelentní náramky mají životnost tři roky a vaše blízké jistě potěší, pokud se objeví mezi jejich dárky k narozeninám.

Komáří sosáky BugsLock nesnáší!


Přidáno 04.08.2010
Přečteno 3784 krát


Vlastní bazén už není jen pro vyvolené

Vlastní

Odpočiňte si od každodenního stresu!

Odpočiňte

Lázně trochu jinak? Zkuste ty na Slovensku

Lázně

Objevte ráj dobytý Kryštofem Kolumbem

Objevte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz