drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zatočte definitivně s komářími štípanci

Zatočte definitivně s komářími štípanci

Krásná dovolená se může jak mávnutím kouzelného proutku změnit v scénu jak z hororu, kdy na vás nalétávají roje malých bzučících vetřelců. Takže se naskýtá otázka:

Chcete se zbavit nepříjemného hmyzu, komárů? Není nic snazšího než použít repelentní náramky BugsLock! Jedná se o stoprocentně přírodní repelent využívající oblíbený a léty prověřený citronelový olej, který se získává z citronelové trávy a jehož účinky jsou vědecky prokázány. Náramek napuštěný citrolenovým olejem nejen chrání před komáry, ale zároveň se z něj line příjemná osvěžující citrónová vůně.

Repeletní přípravek ve formě náramku je dostupný v mnoha barvách, například v modré, oranžové, růžové, zelené, červené nebo žluté, takže kromě ochrany před komářím bodnutím a následným otokem vám dodá i eleganci, i když se třeba sluníte u vody v plavkách.

Výhodou komářího repelentu je možnost využití jeho plné účinnosti jak v interiéru, kde navíc příjemně provoní místnost, tak v exteriéru např. při turistice ve městě i v lese, sportování, ale i při relaxaci na zahradě nebo u vody.

Náš tip: Repelentní náramek proti komárům

Náramek vyrobený z textilie je netoxický a šetrný k pokožce. Okamžitý účinek repelentního náramku BugsLock, jeho dlouhodobý účinek a nízkou cenu ocení dospělí i děti. Příjemným společníkem vám bude i na dovolené, kde bzučící komáři a následné štípance často pokazí zážitek z příjemného pobytu. V exotických zemích jsou komáři často i přenašeči různých chorob, takže ubránit se jejich štípnutí znamená nestrávit nepříjemné chvíle v nemocnici. BugsLock máte na rozdíl od různých krémů a sprayů vždy po ruce, lépe řečeno na ruce a jste tak chráněni před nepříjemným komářím bodnutím 24 hodin denně!

Nenechte se již terorizovat nepříjemně bzučícími komáry a pořiďte si dostatečné množství jedinečných repeletních náramků. Nerozbalené repelentní náramky mají životnost tři roky a vaše blízké jistě potěší, pokud se objeví mezi jejich dárky k narozeninám.

Komáří sosáky BugsLock nesnáší!


Přidáno 04.08.2010
Přečteno 3944 krát


Život na kolečkách je moderní

Život

Perfektní postava- nedosažitelný sen?

Perfektní

Nenápadná řešení problémů se zrakem

Nenápadná

Objevte ráj dobytý Kryštofem Kolumbem

Objevte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz