drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pojištění vozidel a jeho srovnání

Pojištění vozidel a jeho srovnání

Každý, kdo má doma motorové vozidlo, čas od času řeší zásadní problém: Opravdu mám nejlepší a zároveň nejlevnější povinné ručení na trhu?

Odpověď na tuto otázku vypadá jako nezodpověditelná. Vždyť na trhu s povinným ručením je tolik pojišťoven, každá nabízejí každá trochu jiné produkty a jiné bonusy, dále existují různé makléřské společnosti a velká řada internetových portálů, které povinné ručení také nabízejí.

Jak asi každý ví, pojištění vozidel je pojištění vozidel ze zákona, to znamená, že každý, kdo chce v České republice provozovat motorové vozidlo, musí mít ručení sjednané. To znamená, že se opravdu týká takřka každého. Ze zákona je dané proto, aby každý, kdo způsobí dopravní nehodu, mohl z tohoto pojištění zaplatit vzniklé škody.

Náš tip: eRučení.cz – nejlevnější povinné ručení online

Jak už bylo řečeno, nabídek je obrovská řada a vyznat se v nich není nic jednoduchého. Takže jak to zařídit, aby člověk nemusel platit víc, než je nutné? Úplně nejjednodušší a zároveň i nejefektivnější, je použít na povinné ručení porovnání. Srovnávačů je celá řada, ale ne všechny jsou opravdu komplexní. Porovnat všechny nabídky ode všech pojišťoven lze například na stránkách eRučení.cz.

Na tomto webu naleznete přehledné srovnání povinného ručení od čtrnácti pojišťoven a díky jednoduchému a intuitivnímu formuláři znáte do šedesáti vteřin všechny ceny, takže zbývá už jen ta nejpříjemnější povinnost – vybrat si to nejlevnější z nabízených pojištění vozidla. Pak už nezbývá nic, než popřát šťastnou cestu.


Přidáno 16.08.2010
Přečteno 2949 krát


„V koncích“ už se ocitl každý z nás

„V

Krásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě

Krásná

Ještě jste nepropadli slevománii?

Ještě

SMS zprávy lze posílat zadarmo

SMS

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz