drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Půjčky na směnku ihned a bez registru

Půjčky na směnku ihned a bez registru

Stát se to může úplně každému. Potřebujete co nejdřív menší či větší hotovost, na účtu je jak vymeteno a do výplaty daleko. Co teď?

Ani v takové, na první pohled velmi krizové situaci není nutné zoufat. Existují totiž různé druhy půjček, které jsou po ruce i v takových krizových situacích, kdy opravdu nutně potřebujete peníze ihned a není možnost si je například půjčit od příbuzných či známých, o bankách nemluvě.

Jednou z možností, jak rychle přijít k penězům jsou půjčky ihned na ruku. O co se jedná? Tento druh půjček poskytují nebankovní společnosti. O peníze se většinou žádá buď telefonicky, na internetu anebo přímo, na schůzce se zástupcem společnosti. Velkou výhodou je, že taková žádost je vyřízena velmi rychle, v případě osobního setkání dostanete peníze hned. Ale takřka ihned je dostanete i v ostatních případech, protože jsou doručeny osobně, nikoli převodem na účet (což většinou získání peněz dost prodlouží). Tuto výhodu oceníte i ve chvílích, kdy nemůžete se svým účtem manipulovat.

Náš tip: Půjčky a úvěry

Dalším druhem nebankovních půjček jsou půjčky na směnku. Ta má své velké výhody, ale bohužel i nevýhody. Výhodou je, že jsou poskytovány i lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků a nikdo jiný jim nepůjčí. Takže taková půjčka dokáže vyřešit opravdu svízelnou situaci, když už nemáte, na koho se obrátit. Na druhou stranu velkou nevýhodou jsou většinou dost vysoké úroky, kterými se společnosti, které půjčky na směnku poskytují, brání proti neschopnosti splácet. Z toho vyplývá důležité pravidlo – čím větší záruky můžete dát, tím nižší úrok bude.

Tak či onak oba výše popsané druhy půjček se hodí lidem, kteří z nějakého důvodu nemohou o úvěr nebo půjčku žádat v bance. V obou případech je důležité pečlivě prostudovat všechny podmínky, za kterých jsou půjčky popisovány, aby později nedošlo k problémům se splácením.


Přidáno 16.08.2010
Přečteno 6026 krát


Zaměstnavatelé méně přispívají na penzi

Zaměstnavatelé

Půjčit si peníze není ostuda

Půjčit

SMS z facebooku? To není utopie!

SMS

Neplaťte víc, než musíte. Nikdy a nikomu.

Neplaťte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz