drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kde najít ceník povinného ručení?

Kde najít ceník povinného ručení?

Chcete uzavřít povinné ručení a ze všech těch nabídek se vám už točí hlava? Máme pro vás pár rad, jak na to.

Uzavřít v dnešní době povinné ručení není žádná legrace. Všechny pojišťovny se předhání v nabídkách, hned za nimi v zástupu stojí další společnosti, které nabízejí více pojišťoven a nakonec armáda agentů. A všichni mají tu „nejvýhodnější nabídku“. Jaká nabídka je ale opravdu nejvýhodnější?

To nejlépe zjistíte sami na stránkách, které se srovnávání povinného ručení věnují. Jedním z takových portálů je i www.povinneruceni.biz. Na něm naleznete spoustu zajímavých údajů a informací, které vám při výběru povinného ručení mohou pomoci. Dozvíte se, jak se například určuje cena povinného ručení, co jí ovlivňuje, proč různé pojišťovny mají růžné ceny a za co všechno je možné získat bonusy.

Náš tip: Povinné ručení

Cenné informace naleznete především v rubrice Povinné ručení - ceník. Zjistíte zde, kde získat povinné ručení až za poloviční cenu než jinde, jaké jsou moderní trendy v povinném ručení a co je považováno za výhodu, když si chcete ručení sjednat.

Než si tedy povinné ručení uzavřete, nechte si poradit od profesionálů, kteří pro vás vždy vyberou to nejlepší, které vám a vašemu vozidlo padne jako ulité. Nemá cenu platit víc, než je nezbytně nutné. Stačí se podívat na ty správné stránky, ale to už teď určitě víte.


Přidáno 27.08.2010
Přečteno 2630 krát


Víte, co je operativní leasing?

Víte,

Půjčky na směnku ihned a bez registru

Půjčky

Srovnání povinného ručení snadno a rychle

Srovnání

Kupte si automobil v zahraničí, třeba v Německu

Kupte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz