drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chybí vám peníze do výplaty? Zkuste půjčku Ferratum.

Chybí vám peníze do výplaty? Zkuste půjčku Ferratum.

Stalo se to už asi každému, zbývá týden do výplaty a vám chybí pár stovek možná tisícovek. Od známých si půjčovat nechcete a banka tam malý obnos nepůjčí. Co s tím?

Pro takovou situaci je vhodná tak zvaná Finská půjčka (jmenuje se tak podle země původu). V České republice se jí říká SMS půjčka nebo také, podle názvu společnosti, která ji zajišťuje půjčka Ferratum.

O co se jedná? Mechanismus je jednoduchý. Díky ní si můžete pořídit malý úvěr v řádech tisícikorun na krátké časové období na nenadálé výdaje. Přišla vám nečekaně vysoká záloha na elektřinu? Rozbila se mikrovlnka? Váš potomek rozbil sousedům okno? Všechny tyhle problémy můžete vyřešit rychlostí blesku.

Náš tip: Rychlá půjčka

K získání půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmu a ani nepodepisujete žádnou smlouvu, vyřízení úvěru tedy jde velice rychle. Celý proces žádání se vyřizuje přes internet anebo pomocí SMS zpráv (proto SMS půjčka). Peníze dostanete prostřednictvím poštovní poukázky, anebo pokud už jste si někdy půjčovali, na bankovní účet.

A jaké částky si lze vypůjčit? Začíná se na částce 500 Kč, nejvyšší částka je 5000 Kč. Pevně stanoven je i poplatek za půjčení, který je dvě stě padesát korun za každou tisícovku, co si půjčíte. Splatnost je stanovena na 15 dní a je možné jí prodloužit. Nenadálé výdaje už nemusíte řešit zoufalými půjčkami od známých, ale jednoduše a pohodlně s půjčkou Ferratum.


Přidáno 27.08.2010
Přečteno 2527 krát


Účetní a ekonomické systémy z ověřeného zdroje

Účetní

U pojištění se lenost nevyplácí

U

Kdo šetří, má za tři

Kdo

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz