drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jste v registru dlužníků a chcete půjčit? Není problém!

Jste v registru dlužníků a chcete půjčit? Není problém!

Dostat se do registru dlužníků není nic těžkého a člověk nemusí být zločinec, aby se to stalo. Dostat pak půjčku může být hodně velký problém.

Když se člověk ocitne (ne vždy úplně vlastní chybou, stačí jen špatně zaplacené inkaso) v registru dlužníků, má velký problém. Žádná banka ani poskytovatel úvěrů mu nepůjčí, i když je v solventní a splácel by bez problémů. Co v takové chvíli dělat?

Naštěstí existuje poměrně elegantní řešení a nemusí to být zrovna půjčování si od známých, přátel či od kolegů v práci, což může být dost nepříjemné. Existují společnosti, které vám poskytnou půjčky bez registru.

Náš tip: www.pujckyprokazdeho.cz

Jedná se především o společnosti Provident a Ferratum, které vám poskytnou půjčky, i když máte záznam v registru dlužníků. Další, nezanedbatelnou výhodou těchto dvou společností je to, že vám poskytnou i zapůjčení menšího obnosu, než v bance. U společnosti Ferratum půjčky začínají již na pěti stovkách a končí na pěti tisících, Provident vám půjčí do 50 000 Kč.

Co tedy udělat k získání těchto půjček? Zkusit můžete třeba stránky www.pujckyprokazdeho.cz, kde naleznete nabídku obou společností. Peníze tak můžete mít k dispozici už do 24 hodin.


Přidáno 27.08.2010
Přečteno 3069 krát


Když potřebujete půjčit peníze skutečně ihned

Když

Kde najít ceník povinného ručení?

Kde

Založte si společnost bez zbytečně vysokých vkladů

Založte

Svěřte vedení účetnictví profesionálům

Svěřte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz