drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jste v registru dlužníků a chcete půjčit? Není problém!

Jste v registru dlužníků a chcete půjčit? Není problém!

Dostat se do registru dlužníků není nic těžkého a člověk nemusí být zločinec, aby se to stalo. Dostat pak půjčku může být hodně velký problém.

Když se člověk ocitne (ne vždy úplně vlastní chybou, stačí jen špatně zaplacené inkaso) v registru dlužníků, má velký problém. Žádná banka ani poskytovatel úvěrů mu nepůjčí, i když je v solventní a splácel by bez problémů. Co v takové chvíli dělat?

Naštěstí existuje poměrně elegantní řešení a nemusí to být zrovna půjčování si od známých, přátel či od kolegů v práci, což může být dost nepříjemné. Existují společnosti, které vám poskytnou půjčky bez registru.

Náš tip: www.pujckyprokazdeho.cz

Jedná se především o společnosti Provident a Ferratum, které vám poskytnou půjčky, i když máte záznam v registru dlužníků. Další, nezanedbatelnou výhodou těchto dvou společností je to, že vám poskytnou i zapůjčení menšího obnosu, než v bance. U společnosti Ferratum půjčky začínají již na pěti stovkách a končí na pěti tisících, Provident vám půjčí do 50 000 Kč.

Co tedy udělat k získání těchto půjček? Zkusit můžete třeba stránky www.pujckyprokazdeho.cz, kde naleznete nabídku obou společností. Peníze tak můžete mít k dispozici už do 24 hodin.


Přidáno 27.08.2010
Přečteno 2949 krát


Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Potřebujete

Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Jaká

Výměna autoskla může být jednoduchá a rychlá

Výměna

U pojištění se lenost nevyplácí

U

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz