drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Hledáte nejlepší ceny? Tady je najdete všechny pohromadě.

Hledáte nejlepší ceny? Tady je najdete všechny pohromadě.

Téměř každý z velkých obchodních řetězců nabízí své zboží v různých akcích, které prezentuje na slevových letácích. Jak mít přehled o všech a zároveň tím nezabrat příliš času?

Odpověď je jednoduchá, existují internetové stránky, na kterých se shromažďují všechny akční letáky různých supermarketů, hypermarketů, obchodů s elektronikou, s módou, textilem a obuví, sportovními potřebami, nábytkem a dalším sortimentem.

Nízké ceny tak nejdete pěkně pohromadě, takže jednotlivé nabídky si můžete v klidu doma u počítače srovnávat a najít tak nejvýhodnější nabídku. Pokud tedy například sháníte nový nábytek, můžete porovnat letáky obchodů Asko, Bauhaus, IKEA, Jysk, Jena, KIKA, Baumax, XXXL Lutz, OBI, Hornbach a dalších.

Náš tip: www.akce-letaky.cz

Stejně široký výběr zahrnující slevové letáky najdete i pro supermarkety a hypermarkety. Zajímá vás leták obchodů jako je Albert, Billa, Globus, Interspar, Tesco, Kaufland nebo Lidl? Na stránkách www.akce-letaky.cz najdete pokaždé nejaktuálnější leták pro dané časové období, takže hned budete vědět, kde seženete nejlevnější maso, pečivo, sýry nebo třeba sladkosti.

Další důležitou skupinou obchodů, které nabízejí prostřednictvím svých letákových akcí obrovské slevy, jsou obchody s elektronikou a bílým zbožím. Ty totiž nabízejí dražší zboží, jako jsou televize, lednice, pračky nebo počítače a pokud při jejich nákupu pozorně sledujete slevové akce, můžete ušetřit i několik tisíc korun. Je jasné, že sledovat aktuální akční letáky se vyplatí.


Přidáno 27.08.2010
Přečteno 2325 krát


Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

Zkuste partnerský program – snadný výdělek na internetu

Zkuste

Kvalitní softshellové budny už nejsou luxus, ale nezbytnost

Kvalitní

Mýty o anonymitě na internetu

Mýty

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz