drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Eurodisneyland, pohádkový svět v srdci Evropy

Eurodisneyland, pohádkový svět v srdci Evropy

Chcete udělat radost vašim malým potomkům? Vezměte je na výlet, který si skutečně užijí. Cílem tohoto výletu může být třeba Disneyland v blízkosti Paříže.

Věřte, že se zde vaším dítkům rozzáří oči a budou nadšené. Ovšem ani vy se tu nudit nebudete. Je tu mnoho zábavy i pro dospělé.

Disneyland (nazývaný také Eurodisneyland)

Rozprostírá se nedaleko Paříže. Tento zábavný park je otevřený od roku 1992.

Pokud byste se chtěli podívat do pravého Disneylandu, museli byste cestovat až do Kalifornii. To ale není třeba. Eurodisneyland je skutečnou pohádkou pro děti i dospělé. Užijete si zde spoustu zábavy a odvezete mnohé zážitky, na které jen tak nezapomenete.

Náš tip: Levné letenky Paříž

Vstupte do tohoto úžasného parku. Po jeho obvodu jezdí vláček, kterým se dostanete k jednotlivým atrakcím. Je jich tu skutečně velké množství, ale také je tu mnoho lidí, proto by vás u vstupu na atrakce mohly nepříjemně překvapit dlouhé fronty.

A jak se jim vyvarovat? Máme pro vás skvělý tip. Kupte si tu fastpass, díky kterému vám u každé atrakce vyjede automat lístek s časem, ve kterém budete na řadě. V tento čas jdete rovnou za zábavou, aniž byste čekali v dlouhé frontě.

Připravte se také na to, že se vy a především vaši potomci za jeden den v parku nenabaží veškeré zábavy, které toto místo nabízí. Proto budete-li tu, byla by škoda tu nestrávit dva až tři dny. Můžete se ubytovat kdekoliv v okolí a každý den sem dojíždět. Doprava do parku není složitá. Další možností je ubytovat se přímo v Disneylandu. Počítejte ale s tím, že budete muset sáhnout hlouběji do peněženky.

Disneyland je rozdělený na čtyři tématické země. Jsou jimi Fantasyland, Frontierland, Advetureland a Discoveryland. Každá země je jedinečná a kouzelná. Všude kolem sebe uvidíte postavy známých hrdinů z pohádek studia Walta Disneye.


Přidáno 21.03.2010
Přečteno 1753 krát


Cílová destinace vaší letenky: Dubaj

Cílová

S pokutou za rychlou jízdu se může dovolená prodražit

S

Nezanedbejte včasnou výměnu pneumatik

Nezanedbejte

Online hudba – nastupující fenomén?

Online

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz