drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chcete podnikat na internetu? Pronajměte si eshop!

Chcete podnikat na internetu? Pronajměte si eshop!

Máte kamennou prodejnu a rozhodli jste se rozšířit oblast podnikání i na internet. Nebo máte zajímavé produkty a chcete ho prodávat online? Jenže jak to udělat, aby počáteční investice nelezly do statisíců?

Internet je bezesporu skvělým místem, na kterém jde dobře vydělat. To je obecně známá pravda. Ne každý ale ví, jak na to. Jedním z jednodušších způsobů, ke kterému nepotřebujete žádné odborné programátorské znalosti, je prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu – e-shopu. Jenže, kde vzít na vysokou pořizovací cenu e-shopového programu, která se může vyšplhat až ke statisícům, když peníze potřebujete na další věci, jako jsou především skladové zásoby, obalový materiál nebo skladovací prostory?

Odpověď je nečekaně jednoduchá. E-shop si nemusíte kupovat, ale můžete si ho jen pronajmout. Jednou ze společností, která pronájem e-shopů nabízí je Simplia. Za poměrně nízký měsíční poplatek vám dají to, co jinde stojí hned na začátku minimálně desetitisíce korun. A nízká pořizovací cena není zdaleka jedinou výhodou, kterou pronájem e-shopu skýtá.

Náš tip: www.simplia.cz

Další velkou výhodou pronájmu může být i to, že když platíte pravidelnou měsíční platbu, dostáváte ze strany poskytovatele stálou a pravidelnou podporu při problémech. Což ve chvíli, kdy na začátku jednorázově zaplatíte velkou částku, může být problém. Taková společnost už má totiž vyděláno a chce se věnovat dalšímu zákazníkovi. To se vám v případě pronájmu nestane, vzhledem k tomu, že pro všechny zúčastněné strany je žádoucí dlouhodobá spolupráce.

V případě pronájmu je samozřejmě na výběr několik variant, záleží pouze na vašich nárocích a požadavcích. Za nejlevnější řešení zaplatíte necelých sedm set korun bez DPH a zároveň dostanete plnohodnotnou, profesionální e-shopové řešení, na kterém můžete ihned začít podnikat. Pořád nevíte, jestli to může fungovat? Stačí se podívat na reference e-shopů, které mají systém pronajatý.


Přidáno 28.08.2010
Přečteno 512 krát


Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě

Nabídky

Nákup bez stresu, to je Mapaobchodu.cz

Nákup

Přírodní kosmetika
SALOOS

Přírodní SALOOS>

Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Potřebujete

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz