drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Skvělá vína na dosah ruky, to je Vinothéque

Skvělá vína na dosah ruky, to je Vinothéque

Kolikrát už jste si chtěli dát opravdu dobré víno a nakonec jste se v dlouhých řadách vína nevalné kvality doslova ztratili? To už se vám naštěstí nemusí nikdy stát. Jak to?

Odpověď je jednoduchá, nejlepší vinotéku totiž máte už napořád na dosah ruky. Na internetových stránkách eshopu Vinothéque.cz nejdete jen to nejznamenitější víno, jehož výběr připravuje sommelier, pan René Devylder. Díky němu už nemusíte bloudit mezi stovkami různých značek a odrůd, u kterých si nejste jistí tím, zda si z obchodu odnesete opravdu dobré víno. To se zde nemůže stát, v nabídce jsou prvotřídní francouzská vína a vína z Moravy.

Výběr francouzských vín obsahuje ty nejlepší kousky z vyhlášených vinařských oblastí, jako je Bordeaux, Sauternes nebo Lalande de Pomerol. A zahrnuje samozřejmě vína červená, bílá, růžová nebo dezertní. Velmi vyvážený je i výběr jednotlivých ročníků nabízených vín.

Náš tip: Víno

Pokud nemáte zrovna chuť na víno z Francie, internetový obchod nabízí i moravské víno. V nabídce jsou opět jen ty nejvybranější kousky z Vinařského Dvora, který již dlouhou dobu provozuje rodina Stávků. Toto vinařství vyrábí velmi osobité a jedinečné typy vín, které v nabídce jiných vinařství rozhodně nenajdete. Jedná se například o vína Áčko nebo Dědova večerka.

Tím ale nabídka zdaleka nekončí. Vinothéque nabízí skvělé koňaky, šampaňské nebo třeba ochutnávkové akce a speciální výběrové sady vín. Máte tedy už nevyšší čas na to, připravit si vaše domácí vinotéky na novou zásilku.


Přidáno 01.09.2010
Přečteno 2517 krát


Jak zahnat nudu? Zahrajte si online hru

Jak

Komunikujte se svými zákazníky za všech okolností

Komunikujte

Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

Diety začínají být před létem zase aktuální

Diety

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz