drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Finanční problémy mohou přijít na každého a nemusí to být vždy vaší vinou. Když se to stane, může být hodně obtížné najít tu správnou půjčku, u které nemusíte mít strach, že vás úroky přivedou na mizinu.

Pokud přemýšlíte o tom, jaký finanční produkt vybrat měli byste si hned na začátku rozmyslet několik věcí. Předně – kolik peněz vlastně potřebujete a jak rychle je potřebujete. Dále je důležité vědět, zda si chcete půjčit od bankovní instituce a jak vysoké splátky si můžete dovolit – od toho se odvíjí doba, na jakou si půjčíte.

Ve chvíli, kdy finanční prostředky sháníte na poslední chvíli, oceníte výhodu, kterou rychlá půjčka přináší – jednoduše řečeno, je prostě rychlá. Jak její vyřízení probíhá? Jednoduše! Nejprve v klidu z pohodlí svého domova vyplníte formulář žádosti o půjčku. Poté, co ho odešlete, ozvou se vám operátoři a zpracují s vámi požadavek na půjčku.

Náš tip: Rychlá půjčka

Nezapomeňte si k tomu připravit dva doklady a v případě, že jste OSVČ i údaje o vaší firmě. Poté, co je vaše půjčka ihned schválena, peníze máte do pěti minut na běžném účtu v bance GE Money po podepsání smlouvy na pobočce.

Jaké jsou výhody rychlé půjčky, kterou poskytuje bankovní instituce (v tomto případě GE Money)? Především nízký úrok, který vám žádná nebankovní společnost půjčující peníze neposkytne (v současné době je RPSN již od 7,1 %). Dalšími výhodami je možnost zvolit delší dobu splácení nebo vyšší částku – až 600 000 Kč. Pokud tedy potřebujete půjčku ihned, Ideální-půjčka.cz je pro vás opravdu ideální.


Přidáno 01.09.2010
Přečteno 643 krát


Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

U pojištění se lenost nevyplácí

U

Ebanking, aneb ovládněte peníze z pohodlí domova

Ebanking,

Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz