drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nejlevnější volání a internet? Už letí.

Nejlevnější volání a internet? Už letí.

Lámete si hlavu jak vybrat ten nejlepší mobilní internet a zároveň telefonní tarif, který vám neudělá díru do kapsy? Možná byste měli zkusit U:fon.

Telefonních společností je na trhu celá řada, jak si mezi nimi vybrat tu nejlepší? Záleží na tom, co od svého telefonu a internetu očekáváte. Spolehlivost? Flexibilitu? Telefonní přístroj za jednu korunu? To všechno mohou být argumenty, které byste při pořizování telefonních a datových služeb měli brát v úvahu.

Co tedy dostanete, pokud potřebujete levné levné volání? Tak především v rámci nízkého měsíčního paušálu volání a SMSky v sítí U:fonu zdarma. Dále volání do ostatních mobilních sítí za 2,90 Kč za korunu, telefonní přístroj za jednu korunu a k tomu ještě volné minuty. Nemusíte také hlídat, kdy voláte, hovory totiž stojí ve špičce i mimo špičku stejně. Stačí si tedy vybrat vhodný tarif, telefonní přístroj z rozsáhlé nabídky, pro jistotu zkontrolovat aktuální pokrytí a pak už jen v klidu a pohodlí svého domu čekat na balíček, který bude odeslán hned následující pracovní den po objednání.

Náš tip: U:fon

Tarif pro telefonování a SMSky již máte vybraný nyní je na řadě mobilní internet. Než začnete přemýšlet o správném tarifu, je nutné zvážit jak často a jak intenzivně budete 3G internet využívat. Zda jen občasně anebo pravidelně každý den, to znamená výběr mezi internetem na paušál a internetem na kredit. Při výběru paušálního připojení dostanete dotovanou cenu, výběr z několika koncových zařízení za atraktivní cenu, nastavení FUP podle vlastní potřeby a modem kompatibilní se všemi typy PC. Při kreditním připojení nemusíte platit žádný měsíční poplatek, jen jasně stanovenou cenu za hodinu anebo den. Výdaje tam máte plně pod kontrolou.

Ať už tedy potřebujete levné volání anebo mobilní internet, rozhodně byste při rozhodování neměli vynechat nabídku společnosti U:fon. Sami se přesvědčíte, že vás mile překvapí.


Přidáno 01.09.2010
Přečteno 979 krát


Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

Denně aktualizované nabídky práce pro celou ČR

Denně

Nejvíc aut se prodá na internetu

Nejvíc

Jak udělat z obyčejného trička originální část oblečení

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz