drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Problémy se střechou a fasádou vyřeší Montyfaj

Problémy se střechou a fasádou vyřeší Montyfaj

Trápí vás nová střecha, anebo ta stávající, která potřebuje rekonstrukci? Potřebujete zateplení fasády? Problémy s fasádou či střechou se přitom dají vyřešit jednoduše na jednom místě. Stavební firma Montyfaj nabízí jak fasády, tak střechy na klíč.

Dobrá střecha je základ pohodlného a bezproblémového bydlení. Když jde o novou střechu, je důležité se rozhodnout jaká je pro vás vhodná. Zda se pro váš projekt vhodná střecha sedlová anebo rovná stejně tak, zda dáte přednost betonové (Bramac, Besk) nebo pálené (Tondach, Creaton) krytině, Cembritovým či Eternitovým šablonám, šindeli anebo vlnitým deskám.

Střechu vám odborníci ze společnosti samozřejmě opraví, zrekonstruují anebo zateplí. Oprava střechy může zahrnovat výměnu poškozených tašek, výměnu oplechování, přeložení špatně položených tašek a podobně. Velmi atraktivní službou je zateplení střechy, kterým můžete ušetřit značné finanční prostředky vydané za stále se zdražující se topení.

Náš tip: Stavební firma Montyfaj

Jako už bylo řečeno, společnost Montyfaj se kromě střech zaměřuje i na zateplení fasády. Jako hlavní materiál jsou používán komplexní systém DEKtherm od společnosti DEKTRADE. Na práci se těmito materiály jsou všichni zaměstnanci firmy pravidelně školeni a mají na ne všechny potřebné certifikáty.

Co je však v případě fasád to nejdůležitější – firma Montyfaj je registrovány v projektu Zelená úsporám a je tak možné jejím prostřednictvím čerpat na zateplování fasád státní dotace. Pokud se tedy rozmýšlíte, komu svěřit vaši střechu a fasádu, rozhodně byste neměli opomenout stavební společnost Montyfaj.


Přidáno 24.09.2010
Přečteno 1307 krát


Chcete podnikat na internetu? Pronajměte si eshop!

Chcete

Vybrat nový notebook může být hračka

Vybrat

Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch

Plovoucí

Badoo.com - kontroverzní seznamka ala sociální síť

Badoo.com

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz