drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak zahnat nudu? Zahrajte si online hru

Jak zahnat nudu? Zahrajte si online hru

Snad úplně každý seděl bezradně u počítače a nevěděl do čeho „píchnout“. To už se nikdy nemusí stát. Stačí navštívit nový portál, kde naleznete více než 25 000 online her. A všechny jsou zdarma.

Online hry jsou skvělou zábavou pro všechny. Existuje celá řada různých kategorií, do kterých jsou všechny hry zařazeny. Můžete si tedy zahrát 3D hry jsou specifické tím, že probíhají i ve třetím prostoru. Jsou to především různé akční a závodní hry, různé střílečky a podobně.

Další kategorií jsou například hry pro dívky, které jsou určeny – jak jinak než dívkám. Jedná se především o oblékání různých kreslených postaviček, starání se o děti v porodnici, nebo úklid po novoroční oslavě.

Na trochu jiném systému jsou založeny farmářské hry. V nich je hlavním úkolem hráče starat se o svoji farmu, ranč, pole, domácí zvířata a zahradu.

Náš tip: Online hry zdarma

Pokud byste měli chuť na trochu hazardu bez rizika, jsou pro vás připraveny casino hry. Jak už název napovídá, jedná se o různé karetní hry, ruletu, blackjack a různé druhy herních automatů, kostky a dokonce i klasické skořápky.

Poslední kategorií, kterou si představíme, jsou strategické hry. v ní si přijdou na své všichni milovníci různých vesmírných či pozemských válek, řízení letového provozu, středověkých bitev anebo simulátorů různých druhů podnikání.

Ať už máte v oblibě jakékoli hry herní portál www.online-hry-zdarma.cz vás určitě nezklame.


Přidáno 24.09.2010
Přečteno 470 krát


Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují

Ženy

Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Jaká

Nevěřte reklamám, hubněte trvale s odborníky

Nevěřte

Nejenom v létě je možné jet do Chorvatska

Nejenom

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz