drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Seznamte se, stavební systém Novabrik

Seznamte se, stavební systém Novabrik

Když stavíte dům, narážíte každodenně na rozhodování o tom, jaký materiál zvolit na jednotlivé části stavby. Známe společnost, která vám pomůže s fasádou a opěrným zdivem najednou.

Zmíněnou společností je firma Novabrik, která nabízí svoje výrobky právě buď pro zateplení fasád anebo pro kultivaci terénu. Na oba stavební systémy se podíváme podrobněji.

Když potřebujete zateplení fasád a nechcete anebo nemůžete klasickým způsobem, můžete zkusit odvětrávaný fasádní systém Novabrik. Jeho velkou výhodou je, že se při jeho stavbě nepoužívají malty ani lepidla a vzniká tak vlastně zavěšený ochranný plášť kolem vašeho domu, který díky komínovému efektu (prostoru mezi fasádou z Novabriku a domem) udržuje v perfektní kondici interiér i stěny stavby.

Náš tip: Novabrik


Cihly systému Novabrik jsou k dostání ve velké paletě barev od bílé po tmavě šedou, přes meruňkovou, červenou či zelenou. Montáž je velmi jednoduchá a při dodržování základních bezpečnostních předpisů je zvládnete i svépomocí.

Druhým systémem, který využijete především při úpravě zahrady. Je jím Novablok a můžete použít především při zpevňování terénu, jedná se o totiž o opěrné zdivo. Svahovky Novablok mají vysokou pevnost, nízkou hranici vstřebávání vody, dlouhou životnost a stejně jako fasádní tvarovky se snadno používají. Velkou výhodu je, že při stavbě nepoužíváte maltu, lepidla anebo jiné kotevní systémy. Navíc není potřeba ani vyzdívat zákady pod plánovanou zdí.

Tak či onak, ať řešíte fasádu anebo zpevňovací zdi, určitě nezapomeňte na stránky Novabrik.cz.


Přidáno 24.09.2010
Přečteno 840 krát


Když potřebujete půjčit peníze skutečně ihned

Když

Kde hledat kvalitní řemeslníky

Kde

Hledáte ideální dárek pro své nejbližší? Už nemusíte.

Hledáte

O čem nemluvíme každý den

O

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz