drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak je důležité mít své ING konto

Jak je důležité mít své ING konto

Různých bankovních kont na našem trhu nepočitatelně. Každý však chce mít to úplně nejlepší. Jenže, které to je? To je otázka, která trápí každého, kdo si chce založit běžný účet.

ING konto má oproti ostatním běžným kontům několik jednoznačně pozitivních výhod. Tou největší je určitě úročení 2,0 %. To je výše úroku, o kterém si mohou nechat zdát i speciální spořicí účty. Ne nutné mít neustále na mysli, že v případě ING konta se jedná o účet běžný. Je tedy nasnadě, že vaše peníze budou u ING vydělávat, i když je budete mít na běžném účtu.

S tím souvisí druhá důležitá věc. V případě spořicího účtu je člověk v podstatě připraven, že bude mít k uloženým penězům komplikovanější přístup a nebude s nimi moci nakládat, jak potřebuje. V tomto bodě si ING konto zachovává klasické vlastnosti běžného účtu, tudíž s penězi se dá manipulovat, jak je potřeba.

Náš tip: ING konto

Třetí výhoda, která stojí za vypíchnutí je to, že vedení zmiňovaného konta je zcela zdarma. Tím pádem naspořené peníze na úrocích nepadnou jen na zaplacení poplatků, jak tomu může být u nižších částek jinde, ale jde o skutečné zhodnocení vašich finančních prostředků.

ING konto je skutečně pro každého. K jeho založení potřebujete jen průkaz totožnosti a číslo svého stávajícího konta. Účet může být založen na pobočce anebo telefonicky. Další podmínkou pro založení je věk přes 18 let. Pokud tedy přemýšlíte o tom, jak nejlépe hospodařit se svými penězi, ING konto by rozhodně nemělo ujít vaší pozornosti.


Přidáno 28.09.2010
Přečteno 2808 krát


Účetní a ekonomické systémy z ověřeného zdroje

Účetní

Hypotéky jsou nelevnější v historii

Hypotéky

Hledáte ideální dárek pro své nejbližší? Už nemusíte.

Hledáte

Vyberte si z více než 1000 slev denně

Vyberte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz