drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Cílová destinace vaší letenky: Dubaj

Cílová destinace vaší letenky: Dubaj

Chcete se podívat do opravdu exotické země? Nemusíte mít statisíce, letenka se dá dnes pořídit hodně výhodně. Jen musíte vědět kde.

Dubaj je jedním z měst nebo přesněji emirátem ve státě nacházejícím se na Arabském poloostrově – Spojených Arabských Emirátech. Na první pohled by se mohlo zdát, že pokud se tam chcete podívat, budete za to muset pořádně zaplatit. To však už dávno není pravda. Díky nízkonákladovým leteckým společnostem to vyjde levněji, než byste si mysleli.

Pokud chcete mít v kolonce cílové místo své letenky Dubaj, zaplatíte za jednosměrný let okolo 14 000 korun, pokud chcete letět z Prahy. Z jiných evropských měst, jako je například Vídeň nebo Mnichov zaplatíte ještě o pár tisíc méně. Méně samozřejmě také zaplatíte za zpáteční letenku.

Náš tip: letenky Dubaj

Nízko rozpočtových aerolinek, se kterými můžete letět, je několik, jedná se například o Ryanair, SkyEurope, Click4Sky nebo Easyjet. Důležité je, že letenky si můžete v pohodlí svého domova zarezervovat online a především porovnat všechny aktuální nabídky. Použít můžete například server Letenkydubaj.cz, který nabízí právě srovnání cen jednotlivých leteckých společností a zároveň jednoduchý a intuitivní systém rezervací.

Letenky do Dubaje již máte. Zbývá si tedy říci, na co se můžete těšit. Jedná se především o nejvyšší mrakodrap světa Burdž Chalífa, který měří 828 metrů a má dvě stě pater. Ubytovat se můžete v těch nejluxusnějších hotelích, které mají šest (Armani Hotel) nebo dokonce sedm hvězdiček (Burj Al Arab). Tento hotel je postaven ve tvaru plachetnice. Další velkolepou turistickou atrakcí jsou uměle vybudované Palmové ostrovy.


Přidáno 28.09.2010
Přečteno 2934 krát


Zatoulejte se po koutech České republiky

Zatoulejte

Spojte příjemné
s užitečným

Spojtes užitečným>

Chorvatsko: Stále dobrá volba pro dovolenou

Chorvatsko:

Francouzská kuchyně. Sýry, fondue, mořské plody a víno

Francouzská

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz