drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Když je potřeba pořádný jeřáb…

Když je potřeba pořádný jeřáb…

Na každé větší stavbě je jich vždy několik. Tyčí se nad objektem a díky nim stavby rostou přímo raketově. Ano, řeč je o jeřábech. Víte ale, že jich je několik druhů? Společnost Jass a. s. nabízí všechny.

Jeřáb asi nepotřebujete každý den. Pokud ale taková situace nastane, volba společnosti, která vám ho dodá, je klíčová. U tohoto stroje je více než jasné, že jakýkoli problém může mít fatální následky. Jednou ze spolehlivých společností, která má s jeřáby dlouholeté zkušenosti, je Jass a. s. Nabízí kladkostroje, mostové a portálové jeřáby, sloupové jeřáby či jeřáby konzolové, otočné. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Sloupové jeřáby jsou montované na pevnou, betonovou podlahu nebo k ocelovým a železobetonovým sloupům. Dá se s nimi přemisťovat jakýkoli materiál a umožňují i velmi jemnou manipulaci. Jejich celková hmotnost je 5000 kg, břemeno mohou zdvihnout až do výšky sedmi metrů a sedm metrů je i dosah háku od osy sloupu.

Náš tip: Jass.cz

Elektrické lanové kladkostroje se používají především v průmyslových výrobách a při logistice. Jejich velkou výhodou jsou optimální celkové rozměry, díky kterým jsou dosaženy skvělé dojezdové vlastnosti. A přitom je potřeba jen minimální výška pro stavbu.

Těžším kalibrem jsou mostové a portálové jeřáby. Jedná se o velké stroje, které mají jeden nebo dva nosníky a jak už název napovídá, jsou provedeny buď v mostové, nebo portálové verzi. Při jejich použití je možná velmi jemná manipulace a zároveň minimální rozkmitání neseného břemene. Ať už tedy potřebujete jakýkoli jeřáb, zkuste společnost Jass a. s., určitě si vyberete.


Přidáno 04.10.2010
Přečteno 3945 krát


Funkční doplňky do oken zpříjemní život

Funkční

Vlastní bazén už není jen pro vyvolené

Vlastní

Problémy se střechou a fasádou vyřeší Montyfaj

Problémy

Chcete si pořídit nové bydlení?

Chcete

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz