drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Hledáte ideální dárek pro své nejbližší? Už nemusíte.

Hledáte ideální dárek pro své nejbližší? Už nemusíte.

Vybrat dárek k narozeninám, výročí nebo jiné příležitosti není nic jednoduchého. Čas letí a nápad ne a ne přijít. A přitom je to tak jednoduché. Šperk je dárek, který potěší každého při jakékoli příležitosti.

A nemusí to být vždycky nutně jenom prstýnek nebo řetízek. V dnešní době se dá najít spousta originálních kousků, ať už stříbrných či zlatých. Stříbrné šperky navíc nemají takový ten úplně oficiální charakter, takže se výborně hodí i pro méně formální příležitosti. A co tedy se dá kromě prstenů nebo řetízků pořídit?

Velmi originální variantou dárku mohou být zlaté a ocelové doplňky. Jde o různé druhy spon na bankovky, vizitkovníky nebo přívěsky na klíče. Samostatnou kapitolou jsou manžetové knoflíky. Ty se hodí samozřejmě spíš jako dárek pro pány, nicméně nabízejí možnost obradovat svého blízké skutečně netradičním darem.

Náš tip: Stříbrné šperky

Dalším tipem na zajímavý dárek jsou náramky. Těch je nepřeberná řada a nabízí spoustu možností. Mohou být samozřejmě zlaté nebo stříbrné, s různobarevnými kameny nebo bez nich, ale také z chirurgické či normální oceli, kožené anebo dokonce z pravých korálů.

Pokud chcete někomu věnovat větší dárek, mohou pro vás být ideální celé soupravy šperků. To znamená například náušnice a řetízek s přívěskem, popřípadě ještě třena náramek a prstýnek. Tak či tak, je vidět, že šperky jsou vhodným dárkem téměř pro každého.


Přidáno 11.10.2010
Přečteno 2163 krát


Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Potřebujete

Mýty o anonymitě na internetu

Mýty

Vyrazte s prvními paprsky na výlet

Vyrazte

Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz