drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nakrmte své oči. Obejdete se pak bez brýlí

Nakrmte své oči. Obejdete se pak bez brýlí

Stejně tak jako jiné orgány i oči potřebují správnou výživu. Bez ní se vám může zhoršovat zrak až do té fáze, kdy budete muset začít nosit brýle, což je samo o sobě dost nepříjemná situace, nehledě na to, že je to finančně náročné. Jak tomu předejít?

To že přijímáte potravu, automaticky neznamená, že také dostáváte dostatečné množství všech látek a vitamínů, které jsou potřeba. Stačí, abyste měli menší množství jednoho z vitamínů a kvůli tomu, že je na něj navázáno vstřebávání dalších látek, nedojde ke vstřebání žádné z nich. Pak mohou nastat problémy.

Jedním z nich je například šedý zákal. Jedná se o poruchu, při které má postižený zamlžené vidění, nevidí barvy sytě, zvyšuje se citlivost na silnější světlo, narůstá krátkozrakost atd. Tato vada se řeší operativně, kdy se poškozená čočka nahrazuje umělou. Taková operace samozřejmě není nic příjemného. Co však příjemné je, že se jí dá vyhnout, a to díky výrobku EYEMAX-plus.

Náš tip: Dobré oči


Pojďme se na tento výrobek podívat blíž. EYEMAX-plus obsahuje celkem 33 vitamínů, minerálů a antioxidantů, které jsou nezbytné pro správnou výživu vašich očí. Díky němu udržíte vaše oři v dobré kondici a zdravé tak, že nebudete dlouho potřebovat brýle ani kontaktní čočky. Proti jakým onemocněním a očním vadám pomáhá? Jsou to například makulární degenerace sítnice, již zmíněný šedý zákal, vetchozrakost, krátkozrakost a dalekozrakost atd.

Pokud cítíte, že vaše oči nejsou příliš v kondici, popřípadě víte, že do tělo nedostáváte dostatečný počet živin pro váš zrak, rozhodně byste měli začít přemýšlet, jak o něj pečovat dřív, než vás postihne některá z výše uvedených nemocí či vad.


Přidáno 11.10.2010
Přečteno 1314 krát


Chybí vám peníze do výplaty? Zkuste půjčku Ferratum.

Chybí

Vyberte si z více než 1000 slev denně

Vyberte

Zapomeňte na obvazy a náplasti, jsou tu tejpy

Zapomeňte

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz