drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Znáte to. Vy potřebujete doma něco udělat, něco zařídit, zkrátka se aspoň na chvíli soustředit a váš potomek vám to zkrátka nedovolí. Vyžaduje pozornost, nechce si hrát, nechce spát. Co s tím? Pusťte mu pohádku.

Je to tak jednoduché a přitom nemusíte mít doma plnou poličku s DVD nosiči. Stačí vědět, kam na internetu sáhnout. Stránky www.detskepohadky.cz nabízejí pohádky online. Na těchto stránkách naleznete široký výběr z těch nejkrásnějších dětských pohádek, které sami znáte ze své dětství.

Stránky jsou přehledně členěny do několika kategorií, takže vždycky jednoduše najdete právě ty pohádky, které má vaše dítě nejraději. A že je z čeho vybírat. Čeká na vás česká klasika jako Krakonoš, Mach a Šebestová nebo Krteček.

Náš tip: pohádky

Na své si ale přijdou i děti, které mají rády zahraniční animované pohádky. Pustit jim můžete třeba Toma a Jerryho, Gumídky, Bugse Bunnyho, Bolka a Lolka a další. V každé z těchto kategorií naleznete několik desítek dílu toho daného pohádkového seriálu.

Vzhledem k tomu, že stránky jsou každodenně kontrolovány a upravovány administrátory, nemůže se stát, že by vaše děti, i kdybyste je nechali u sledování samotné a oni si dokázali sami pohádky vybírat, nalezli nějaký nevhodný obsah. To se na stránkách www.detskepohadky.cz stát nemůže.


Přidáno 12.10.2010
Přečteno 691 krát


Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Kancelář

The Pacific – nejdražší seriál v historii

The

Originální vánoční
dárky

Originálnídárky>

Psi trpí vedrem stejně jako my lidé. Ochrání je psí bouda

Psi

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz