drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Píše se rok 2033 a od jaderné katastrofy uplynul už nějaký čas. Obyvatelé, kteří přežili, se přesunuli do moskevského metra. Strastiplný život jim a hlavnímu hrdinovi hry komplikuje nové nebezpečí. Jsou to útoky mutantů a také neznámé síly z podzemí.

Metro 2033 je first person akce se vším, co k tomu patří. Úplně na začátku je důležité zdůraznit, že největší devizou hry je především herní atmosféra, která hráče neuvěřitelně vtáhne do velmi propracovaného příběhu (který je koneckonců postaven podle knižní předlohy). Další devizou jsou poměrně neokoukané herní mechanismy, které hra přináší.

Jsou to především plynová maska a baterka a nabíječka. Používání masky je velmi propracované, ať už se to týká jejího poškození anebo třeba výměny filtrů. Stejně tak neustále se vybíjející baterku. Není nic horšího, než když se vám baterka vybije ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. O skvělou atmosféru se ve hře Metro 2033 stará také velmi realisticky zpracovaný život v jednotlivých stanicích metra.

Náš tip: hry na pc

Zbraní není ve hře příliš a stejně tak hlavní postava unese jen tři vybrané. Čeho je však ještě méně, je munice. Doslova každý náboj třikrát obrátíte v ruce, než ho po někom vystřelíte. Ve chvíli, kdy najdete celé neporušené balení, je to opravdový svátek a vy se musíte rozhodnout, zda náboje použijete anebo s velkým ziskem prodáte. Slouží totiž jako univerzální platidlo.

Metro 2033 také využívá prvky stealth akce. Bohužel umělá inteligence nepřátel není příliš vysoká, takže o nějakých plížících orgiích nemůže být ani řeč. Nicméně to celou hru dobře osvěží. Grafická stránka hry je vynikající a nelze jí takřka nic vytknout a to především v podzemí. Na povrchu je to trochu horší. Pokud si chcete užít opravdu temnou atmosféru, rozhodně stojí za pořízení.


Přidáno 14.10.2010
Přečteno 1406 krát


Chcete ztratit soukromí? Jděte na Facebook

Chcete

Naučte se opravdu výborně lyžovat

Naučte

Potápění nebo paragliding? Zkuste Chorvatsko.

Potápění

Módní
trendy

Módní<br trendy>

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz