drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Ušetřete za provozní náklady i za nákup nemovitosti

Ušetřete za provozní náklady i za nákup nemovitosti

Že tyhle dvě věci nejdou skloubit dohromady? Že nízkoenergetický dům stojí několikanásobně víc než obyčejný? Nenechte se mýlit, to už dávno neplatí.

Nízkoenergetické domy zažívají v posledních letech obrovský boom. Člověk nemusí být nutně stavební odborník, aby si jednoduše spočítal, že tím, že jeho dům je postavený podle určitých pravidel, dokáže uspořit obrané částky, zvlášť v době, kdy cena energií stále roste.

Je pravdou, že před několika lety nebylo nízkoenergetické bydlení úplně nejlevnější. Jenže časy se mění, stavební společnosti se naučili pracovat s nízkoenergetickými materiály, takže jejich práce je dnes stejně drahá jako při stavbě domů normálních. Stejně tak cena materiálů samotných stále klesá s tím, jak se na trhu objevují nové a nové varianty. Vypadá to, že začalo období, ve kterém je pořízení nízkoenergetického bydlení opravdu výhodné.

Náš tip: Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy a byty se samozřejmě staví po celé České republice. Zájemcům o ně by však neměl ujít projekt, který vzniká v Jižních Čechách. Pokud hledáte zajímavé reality v Českých Budějovicích, určitě se obraťte na společnost MANE, která zde nízkoenergetické domy prodává na klíč.

Můžete tak získat bydlení svých snů v nádherném prostředí Jižních Čech. Výběr domů je skutečně široký, takže si vybere každý.


Přidáno 16.10.2010
Přečteno 1948 krát


Vestavěné skříně - ideální úložný prostor

Vestavěné

Šetřete ovzduší i peněženku – používejte tepelná čerpadla

Šetřete

Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch

Plovoucí

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz