drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Ušetřete za provozní náklady i za nákup nemovitosti

Ušetřete za provozní náklady i za nákup nemovitosti

Že tyhle dvě věci nejdou skloubit dohromady? Že nízkoenergetický dům stojí několikanásobně víc než obyčejný? Nenechte se mýlit, to už dávno neplatí.

Nízkoenergetické domy zažívají v posledních letech obrovský boom. Člověk nemusí být nutně stavební odborník, aby si jednoduše spočítal, že tím, že jeho dům je postavený podle určitých pravidel, dokáže uspořit obrané částky, zvlášť v době, kdy cena energií stále roste.

Je pravdou, že před několika lety nebylo nízkoenergetické bydlení úplně nejlevnější. Jenže časy se mění, stavební společnosti se naučili pracovat s nízkoenergetickými materiály, takže jejich práce je dnes stejně drahá jako při stavbě domů normálních. Stejně tak cena materiálů samotných stále klesá s tím, jak se na trhu objevují nové a nové varianty. Vypadá to, že začalo období, ve kterém je pořízení nízkoenergetického bydlení opravdu výhodné.

Náš tip: Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy a byty se samozřejmě staví po celé České republice. Zájemcům o ně by však neměl ujít projekt, který vzniká v Jižních Čechách. Pokud hledáte zajímavé reality v Českých Budějovicích, určitě se obraťte na společnost MANE, která zde nízkoenergetické domy prodává na klíč.

Můžete tak získat bydlení svých snů v nádherném prostředí Jižních Čech. Výběr domů je skutečně široký, takže si vybere každý.


Přidáno 16.10.2010
Přečteno 1852 krát


Vybrat správná garážová vrata nemusí být věda

Vybrat

Neplaťte víc, než musíte. Nikdy a nikomu.

Neplaťte

Když je potřeba pořádný jeřáb…

Když

Jak na kompostéry a kompostování

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz