drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nákup bez stresu, to je Mapaobchodu.cz

Nákup bez stresu, to je Mapaobchodu.cz

Konec nekonečného vyhledávání obchodů, značek a zboží na internetu. Pomocí nové vyhledávací služby Mapaobchodů.cz najdete vše během okamžiku.

Nová služba pro nakupující Mapaobchodů.cz vám vyhledá jakékoli nákupní centra, obchod, zboží nebo konkrétní značku nabízenou v těchto prodejnách na území celé České republiky. U obchodů je uvedena adresa s mapou, otevírací hodiny i další podrobnosti jako je nabízený sortiment zboží a služeb. Oblíbené obchody můžete sdílet s přáteli pomocí Facebooku.

První záložkou ve vyhledávači obchodů jsou Nákupní centra. Vyhledávač nabízí bohatou nabídku obchodních center v hlavním městě Praze. Jedná se například o Centrum Černý Most s rozmanitou nabídkou zboží a služeb, které nabízí více než 60 obchodů. V seznamu naleznete také Nákupní centrum Šestka, Galerii Butovice, Obchodní centrum Letňany i OC Chodov, které je situováno poblíž dálnice D1 a díky tomu je oblíbeno i u mimopražských zákazníků a mnoho dalších obchodních center. Mapaobchodů.cz samozřejmě nabízí i rozsáhlou nabídku obchodních center v krajských městech, kde lze po výběru kraje hledat jednotlivá obchodní centra i samostatné obchody přímo ve městech. Výběr kraje i města je interaktivní pomocí mapy, nebo lze alternativně města vybírat v rozvíracím seznamu. V Moravskoslezském kraji v Ostravě, mohou nakupující podle informací vyhledávače zavítat např. do Avion Shopping Park Ostrava a dalších obchodů.

Další položkou v nabídce vyhledávače obchodů jsou Obchody mimo nákupní centra. V pražské sekci zde figurují např.všem řemeslníkům, stavebníkům i zahrádkářům dobře známé obchody řetězce Baumarket Bauhaus. V Olomouckém kraji je v této sekci mimo jiné prezentována prodejna potravina drogistického zboží Billa. Milovníci kvalitního značkového zboží využijí jistě záložku Značky, kde jsou jednotlivé značkové obchody přehledně prezentovány včetně log a lze je vyhledávat obdobně jako ve všech dalších kategoriích i abecedně pomocí písmen v záhlaví vyhledávače.

Náš tip: Nový Smíchov

Předposlední možností vyhledávače mapaochodů.cz je výběr zboží podle jednotlivých kategorií nebo štítků. Snadno tak nalezneme např. nejbližší obchod nabízející požadované zboží např: dárky a dárkové zboží, hračky, knihy, CD, DVD, mobilní telefony, počítače, PC Hry, Elektroniku, módu, oblečení, módní doplňky, nábytek, bydlení, koberce, obuv, kožené zboží, galanterii a Parfémy, kosmetiku, drogerii, sport, hobby, potraviny a výživu, restaurace a kavárny. Po zvolení příslušné kategorie zobrazí vyhledávač všechny dostupné obchody nabízející příslušný sortiment zboží.

Poslední možností vyhledávání je okénko fulltextového vyhledávače, který spolehlivě vyhledá obchod nebo zboží a pomůže pomocí našeptávače zvolit vhodný výraz.

Velkou výhodou vyhledávače je jeho interaktivita. Jednotlivé obchody i obchodní centra mohou doplňovat i uživatelé aplikace. Jistou nevýhodou tohoto způsobu aktualizace může být určité procento nepřesných údajů, které však budou patrně průběžně aktualizovány provozovateli aplikace.

Užitnou hodnotu Mapy obchodů by do budoucna mohlo zvýšit větší propojení s prodejci, jejichž obchody a služby jsou ve vyhledávači prezentovány, což by umožnilo publikovat vždy ověřené a zcela relevantní údaje. Zákazníci by jistě uvítali i další služby spojené s nákupním plánem. Tato oblast by mohla být prezentována publikováním aktuální akční nabídky, kterou známe zejména v klasické tištěné podobě ve formě letáků s nabídkou akčního zboží.

Mapaobchodů.cz je zajímavý a užitečný projekt a pokud se brzy podaří doplnit do databáze co možná největší množství obchodů a obchodních center, stane se vítaným pomocníkem pro všechny nakupující.


Přidáno 19.10.2010
Přečteno 1165 krát


Podnikejte na internetu pohodlně

Podnikejte

Obklopte se kvalitou a dřevem i doma

Obklopte

Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak

Jak prodat dům či byt? Přes realitku nebo inzerci?

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz