drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Šící stroje Janome – šití zábavou!

Šící stroje Janome – šití zábavou!

Známé přísloví říká „nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci“. To platí dvakrát u technologicky složitého zařízení, jakým šicí stroj v dnešní době je. Přestože značkové Japonské šicí stroje Janome patří ke světové špičce, lze je pořídit za vynikající cenu.

A to nejen profesionální švadlena, ale na své si přijdou i ženy, které mají šití zejména jako hobby. Šicí stroj není zboží pořizované na jednu sezónu, kromě technických parametrů je při jeho výběru nutné zohlednit i další kriteria, jako je poradenství při výběru, kvalitní a dostupný servis a široký sortiment příslušenství, které jsou při nákupu šicího stroje Janome samozřejmostí. Další výhodou je dodání šicího stroje do 24 hodin od objednání a jistě potěší i drobný dárek, který obdržíte společně se šicím strojem.

Náš tip: Šicí stroje Janome

Pořízením šicího stroje Janome potěšíte nejen sebe, ale i Vaše blízké, když pod vánočním stromečkem najdou originální oblečení a jistě se budou hodit i nové záclony, závěsy nebo ložní prádlo. Díky jedinečnému systému horního podávání AcuFeed, vytvoříte naprosto profesionální šev, který bude k nerozeznání od průmyslově vyráběného zboží.

Šicí stroje Janome si můžete v případě zájmu před koupí vyzkoušet a nemusíte mít obavu ani u zboží distribuovaného zásilkovou službou, neboť na všechny šicí stroje značky Janome se vztahuje dvouletá záruční doba s možností rozšíření na tři roky.

Ze širokého spektra šicích strojů si vyberete i vy. V nabídce jsou téměř tři desítky šicích strojů Janome v cenové relaci již od 1435 Kč. Neváhejte a navštivte eshop ještě dnes.


Přidáno 19.10.2010
Přečteno 163 krát


Tchibo – to není jen káva

Tchibo

Komunikujte se svými zákazníky za všech okolností

Komunikujte

Nadváha už vás nemusí trápit, je tu bezbolestná liposukce

Nadváha

Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz