drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Buďte všude včas, organizujte si čas!

Buďte všude včas, organizujte si čas!

Jistě jste již někdy zmeškali důležitou schůzku, nebo vás mrzelo, že jste nepopřáli svým blízkým k narozeninám. Podobné problémy již nebudete muset řešit, protože si stačí vybrat z rozsáhlé nabídky kalendářů a diářů pro rok 2011.

Týdenní a denní diáře

Přestože snad nikdy nebyla na trhu dostupná širší nabídka různých elektronických plánovačů a diářů, přesto velká většina lidí stále používá klasické papírové kalendáře a diáře. Výhody jsou nasnadě. Bezpečnosti dat bez nutnosti zálohovat. Informace můžete mít v každém okamžiku při sobě a nehrozí jako u elektronického diáře, že se Vám vybije baterie v nejnevhodnější chvíli. Jakoukoliv informaci zaznamenáte i získáte během okamžiku.

V nabídce je mnoho různých formátů, od úplně kapesních, přes větší formátu A5, po velké diáře, které díky velkému prostoru umožňují zcela detailní plánování času. Kdo dbá o svůj image, jistě sáhne po některém z diářů v luxusním provedení. Vybírat lze i formu kalendáře z hlediska uložení listů. Jsou k dispozici kroužkové, spirálové i lepené diáře.

Díky diáři zjistíte, kolik času můžete kvalitním plánováním ušetřit ušetřit jak v práci, kde vzroste vaše efektivita, tak ve volném čase. Bude zcela oproštěni od stresu, že něco nestíháte a vlastně ani nevíte kde a v kolik máte být. Skončete již navždy se systémem různých papírků s poznámkami, který se vždy, když je potřebujete ztratí!

Nástěnné a stolní kalendáře

Vhodným doplňkem diáře je kalendář. Kromě informační hodnoty v sobě snoubí i další funkce. Pro každou domácnost i kancelář jsou vhodné nástěnné kalendáře. Ze široké nabídky formátů a motivů si jistě vybere každý. V nabídce jsou velice pěkné kalendáře s malbamiod Alfonse Muchy, s motivy Prahy, Alp nebo České republiky. Děti jistě potěší kalendář Sbejbla a Hurvínka.

Náš tip: Kalendáře

Pokud se Vám nelíbí žádný z nabízených kalendářů, nevěště hlavu. Není vůbec žádný problém nechat si na vybrané kalendář nechat vytisknout své vlastní motivy. Nemusí se vždy jednat pouze o klasické fotografie, ale zručnější z Vás si mohou nechat kalendář vytvořit třeba i z vlastních maleb. Nástěnné kalendáře jsou i velice hezkým vánočním dárkem, kterým potěšíte kohokoliv z Vašich blízkých. Firmy mohou potěšit své odběratele věnováním kalendáře s firemním logemi dalším obsahem, představujícím činnost firmy.

Na Vašem domácím i pracovním stole jistě oceníte některý z mnoha stolních kalendářů. Největší výhodou těchto kalendářů je, že je stále máte na očích. Takže neustále můžete kontrolovat jaké úkoly Vás ještě čekají, nebo si prostě jen ověřit dnešní datum.

V nabídce je opravdu nepřeberné množství druhů a typů těchto kalendářů. Podnikatelé si jistě vyberou některý z daňových kalendářů, hospodyňky jistě ocení kalendáře s recepty České kuchyně a do dětského pokojíčku patří kalendář s krtečkem.


Přidáno 19.10.2010
Přečteno 820 krát


Originalita se cení, vlastní invence ještě víc

Originalita

Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Nepodceňujte

Chcete podnikat na internetu? Pronajměte si eshop!

Chcete

Opravdu je nutné bance platit nehorázné poplatky?

Opravdu

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz