drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Ruční nářadí pro kutily i profesionály

Ruční nářadí pro kutily i profesionály

Pokud to se zahradničením a kutilstvím myslíte alespoň trochu vážně, bez dobré techniky se zkrátka neobejdete. Naštěstí nejste odkázáni na vlastní šikovnost a ať už jste profesionál nebo laik, nejrůznějšího nářadí je k dispozici ohromný počet.

Každý muž občas stojí před úkolem něco opravit nebo v bytě či na domě něco „vylepšit“, přišroubovat, vyvrtat. Pro mnohé z nás jde o španělskou vesnici, ale pokud je doma dobré nářadí, i samouk díru do zdi nakonec vyvrtá a vysněný obrázek své drahé polovičce na hřebíček pověsí.

Jestliže máte navíc zahradu, pokud tedy neholdujete sekání trávníku kosou, vaší další prioritou musí být výběr sekačky. Dnešní sortiment je tak bohatý, že si vybere opravdu každý. Mezi stálice patří motorové a elektrické sekačky se zásobníky, jejichž velikost patří mezi jeden z nejdůležitějších parametrů, podle kterého si zákazníci vybírají- kdo by chtěl po pár posečených metrech vyprazdňovat koš sekačky?

Náš tip: Nářadí

Starost o zahradu ale pečlivě posekaným trávníkem jen začíná. Užitečná a potřebná zahradní technika čítá i zahradní hadice, postřikovače, nůžky, sekery, křovinořezy nebo čerpadla.

Trochu náročnějšího kutila mohou zajímat i kompresory. Ty se vyrábějí v mnoha provedeních - z těch levnějších jde hlavně o elektrické kompresory na 230V. V dnešní době se prosazují hlavně kompresory s co nejnižší náročností na údržbu, což splňují hlavně ty bezolejové. Využití kompresoru se nabízí hned několikeré- nejtradičnější je samozřejmě huštění, což je prvotní účel kompresoru. Díky jejich výkonu je pohodlnější i ofukování. Lepší modely zvládnou i stříkání barev nebo vody a podobné úkony.

Práce okolo domu prostě není bez správného nářadí a zahradní techniky ono.


Přidáno 20.10.2010
Přečteno 985 krát


Obklopte se kvalitou a dřevem i doma

Obklopte

Vyhněte se pokutě včasným označením domu.

Vyhněte

Dokážete si představit život bez elektřiny?

Dokážete

Úloha hudebních CD v době internetu

Úloha

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz