drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak udělat z obyčejného trička originální část oblečení

Jak udělat z obyčejného trička originální část oblečení

Trička s vtipnými potisky jsou k mání už velmi dlouho, ale společnost bastard.cz šla mnohem dál a v jejím sortimentu si jistě vybere každý to svoje.

Oblékáte se rádi nevšedně? Chcete, aby na vás lidé na první pohled viděli, jak skvělý máte smysl pro humor? Je pro vás zábava důležitější než nudná elegance? Chcete někoho obdarovat a zároveň pobavit? Jestliže ano, určitě jste už uvažovali o koupi trička, na kterém je vtipný obrázek nebo text. Tato netradiční móda se prosazuje už dlouhá léta a nezdá se, že by byla na ústupu, naopak.

Náš tip: Originální trička

Jednou ze společností, které podobnou módu nabízejí, patří i bastard.cz. Produkty společnosti se neomezují pouze na trička, ačkoliv právě ty se mohou pyšnit nejširší nabídkou vtipných motivů, kterých jsou desítky jak pro muže, tak pro ženy. Dále si můžeme objednat vtipné mikiny, tílka a dokonce i spodní prádlo. To občas vyjadřuje více, než by si leckdo přál, protože komentáře a obrázky na trenkách a kalhotkách (dokonce jsou dostupná i tanga) se často strefují do objektu, který je za nimi skryt.

Trička i ostatní oblečení od bastard.cz je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a můžete se spolehnout na to, že vám vtipný motiv z oblečení nezmizí. Také potěší rychlost dodávky objednaného zboží, která se dá dokonce i stlačit do jednoho jediného dne. Zdánlivě podobných triček je na trhu nepřeberné množství, ale na rozdíl od stále těch stejných vtípků z ostatních triček, zde jde o originální trička s vtipnými obrázky, které jinde nenajdete. Zajímavé je také zapojení komunity, která na stránkách společnosti komentuje a hodnotí návrhy ostatních uživatelů- to společnosti přináší svěží nápady a skvělou odezvu od fanoušků tohoto stylu oblékání. Podpora webu společnosti spočívá i v existenci aktuálního a velmi informativního blogu, který existuje přímo v rámci eshopu.


Přidáno 23.10.2010
Přečteno 563 krát


Krásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě

Krásná

Povánoční slevy se týkají i e-shopů

Povánoční

Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek

Ušetřete

Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz