drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Srovnání povinného ručení snadno a rychle

Srovnání povinného ručení snadno a rychle

Povinné ručení je tak trochu alchymie. Existují desítky pojišťoven, které ho nabízejí, každá z nich má nabídku trochu jinak stavěnou, vše je rozděleno podle obsahu motoru a dalších kritérií. Jak se v tom vyznat?

Pokud byste měli prohlížet každou nabídku každé pojišťovny zvlášť, pravděpodobně byste s tím strávili víc času, než byste nakonec ušetřili tou nejvýhodnější. Jenže, jak tedy na to? Je to ohromě jednoduché, stačí použít srovnání povinného ručení. Jedněmi ze stránek, které toto srovnání nabízejí, jsou stránky www.ipojisteni.cz. Jak to funguje?

Je to hračka. Stačí vyplnit údaje o svém vozidle – jaký typ vozidla to je, objem motoru, výkon, rok výroby a další. Vyplnit musíte také údaje o sobě, pojistníkovi vozidla, a své kontaktní údaje. Poté už dostanete kompletní nabídku od všech pojišťoven, které jsou v systému (jsou tam samozřejmě všechny důležité).

Náš tip: povinné ručení srovnání

Naskýtá se nejdůležitější otázka. Kolik díky srovnání dokážete na povinném ručení ušetřit? To se samozřejmě liší případ od případu, ale může to být až 64 %. A to už je celkem znatelný rozdíl. Na testovaném příkladu se například nejlevnější nabídka od té nejdražší lišila o necelých 3500 Kč.

Povinné ručení si tedy můžete buď „oběhávat“ sami a porovnávat nabídky, které stejně nikdy nebudou úplně totožné, anebo to svěřit odborníkům, kteří to za vás udělají během několika vteřin. Záleží jen na vás.


Přidáno 25.10.2010
Přečteno 1127 krát


Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká

Online hudba – nastupující fenomén?

Online

Bazarové auto pro vás může být výhra

Bazarové

Jak na povinné ručení? Hlavně chytře!

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz