drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kupte si automobil v zahraničí, třeba v Německu

Kupte si automobil v zahraničí, třeba v Německu

Chystáte se ke koupi automobilu? Chcete vysokou kvalitu, široký výběr a nízkou cenu? Následujte moderní trendy nakupování automobilů ze zahraničí, převážně z Německa.

Dnešní doba je pro nákup automobilu téměř ideální. Pokud máte zájem o nový automobil, většina výrobců silně přizpůsobuje ceny svých vozidel nelichotivé ekonomické situaci, která na podstatnou část světa v minulých letech dolehla. Tomu se přizpůsobuje i cena aut ojetých, která je oproti minulosti ještě výhodnější. To jsou pozitivní faktory, které nikterak neovlivníte.

Co už ale ovlivnit můžete, je stát, ze kterého si své auto přivezete. Pro standardní typy automobilů nemá cenu sahat do zemí mimo Evropskou unii, protože dovoz ze zemí mimo EU je zatížen clem a DPH. Jiné je to ale u trhů zemí EU a tradičně je dobré hledat u našich západních sousedů, u Němců. Jejich trh je obrovský, takže počet ojetých aut v bazarech je několikanásobně větší, což dává velký prostor k výběru. Dovoz aut z Německa se vyplatí i kvůli nižší ceně vozidel, jak v bazarech, tak v autosalonech. Němci své vozy také mění častěji, takže tu narazíte na velkou spoustu relativně aktuálních modelů s nízkým počtem najetých kilometrů.

Náš tip: kvalitní dovezená auta z Německa

Důležitý je i technický stav, který je u těchto aut většinou výrazně lepší, a to i v porovnání vozidel stejného roku výroby. Němci totiž o své plechové miláčky dbají výrazně více, než my. K dobrému stavu německých ojetin také přispívá diametrálně odlišná kvalita jejich silnic a dálnic.

Autobazary v Německu můžete kontaktovat buď sami, nebo můžete celý proces hodit na společnost, která se dovozem zabývá. Ta za vás vyřídí vše podrobné. Nutné je vybírat spolehlivou firmu, která vám nabídne i možnost si pro auto dojet společně se zástupcem společnosti- to je i dobré pro finální rozhodnutí, zda automobil opravdu chcete. Při nakupování aut z Německa je dobré příliš neotálet, protože dobrá auta rychle mizí ke svým novým majitelům.


Přidáno 25.10.2010
Přečteno 1019 krát


Politici bojují o přízeň lidí na facebooku

Politici

Dopřejte svému autu kvalitní servis

Dopřejte

Šící stroje Janome – šití zábavou!

Šící

MS v hokeji 2012 začíná za chvíli

MS

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz