drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Objevte svou krásu s oblečením od Bonprix

Objevte svou krásu s oblečením od Bonprix

Zboží od tohoto německého zásilkové obchodní domu podlehly už miliony zákazníků (hlavně žen). Co vlastně Bonprix nabízí a proč se stal tak oblíbeným?

V Evropě asi nenaleznete podobnou společnost, která by zastřešovala tolik druhů a stylů oblečení, jako Bonprix. Je to právě obrovská šíře sortimentu, co ji dělá tak oblíbenou- v její nabídce si totiž vybere každý. Toužíte po eleganci a chcete působit důvěryhodně? Jistě naleznete padnoucí a krásný kostýmek. Je vaším cílem svádět a provokovat? Bonprix nabízí velkou spoustu sexy prádla, korzetů, vyzývavých i roztomile „staromódních“ plavek.

Máte rádi nějaký určitý styl? S největší pravděpodobností vás Bonprix katalog potěší, protože ve svém oblečení se neomezuje na neutrální prvky, ale přejímá i doplňky, vzory a barvy z odvážnější a úžeji zaměřených módních stylů..

Náš tip: Bonprix kvalitní a moderní oblečení

S Bonprix máte i tu výhodu, že za kvalitní a povedené oblečení, které bude ozdobou vašich šatníků, nezaplatíte nikterak vysoké částky. S tisícikorunou tu opravdu můžete plnohodnotně nakoupit, což se o většině srovnatelně kvalitních módních výrobců říct nedá. Jistě na tom má svou zásluhu i počet zákazníků, kteří u Bonprix pravidelně nakupují. Jde o zásilkový obchodní dům, který působí v jedenadvaceti evropských zemích a právě díky potřebě uspokojit takto rozsáhlou klientelu je k mání tolik různorodých kousků oblečení.

Jak už jste si asi všimli, Bonprix cílí hlavně na ženy. Ani pánové ani nejsou odsunuti zcela na druhou kolej. Šíře sortimentu už není tak dech beroucí, ale stále si tu většina mužů vybere. To ostatně platí i pro děti. Všechen sortiment lze pohodlně koupit přes internet- kamennou prodejnu tedy nečekejte. I to je specifikum, které výrazně přispívá k příjemné ceně tohoto krásného oblečení.


Přidáno 02.11.2010
Přečteno 878 krát


Do lázní na Slovensko, třeba do Piešťan

Do

Originální mladé módy není nikdy dost

Originální

Nedostatek slunečního světla způsobuje krátkozrakost

Nedostatek

Půjčovat si před výplatou už nemusíte od souseda

Půjčovat

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz