drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Obklopte se kvalitou a dřevem i doma

Obklopte se kvalitou a dřevem i doma

Dřevo bylo už od pravěku jedním z nejlepších pomocníků člověka. Téměř všude je ho dostatek, snadno se zpracovává, dlouho vydrží a i z estetického hlediska jde snad o ten nejkrásnější materiál. Nepřehlížejme ho ani dnes.

V záplavě levných plastů, ze kterých se dá vyrobit téměř cokoliv, je dřevo považováno za luxus. Můžeme se ptát, zda to není zbytečné. Zda na podlaze nestačí linoleum, zda stůl na vratkých umělohmotných nožičkách je opravdu tak nepohodlný a podobně. Na druhou stranu má dřevo tolik výhod, že poněkud vyšší investice se vám může opravdu vyplatit. Naštěstí je dnes dostatek společností, které vám zajistí drevené podlahy, díky kterým se můžete procházet po svém domě či bytě a cítit zvláštní kombinaci pohodlí, útulnosti a kvality, která vás přežije.

Náš tip: Kvalitní dřevěné podlahy

Jenže jenom podlaha nestačí. Je třeba s krásnou podlahou sladit i zbytek interiérů. Naštěstí je to usnadněné faktem, že dřevo se dnes dá získat v nesčetných barvách a provedeních, takže si určitě vyberete. Je vhodné použít i další dřevěné prvky vybavení. Například interiérové dvere, u kterých taky rozhodně poznáte, zda jsou vyrobeny z dýhy nebo z exotického dřeva.

Skvělý je dřevěný nábytek i do kanceláře podnikatele. Dřevo v klientech vzbudí důvěr, vážnost a přesvědčení o vašich úspěších. Tento dojem můžete vyšperkovat i tím, že klientům darujete vaše vlastní reklamné perá.

Udělejte si radost a zahoďte nevzhledné linoleum, které se ohýbá a rychle ničí. Pokud chcete svůj dům či byt ještě více zkrášlit a zároveň oživit, doporučuji vyzdobit domov nějakými kvety, které dodají tolik potřebnou veselost a barvy.


Přidáno 02.11.2010
Přečteno 2829 krát


Botky do pěkného počasí i nepohody

Botky

Koncepty aut. To NEJ, co automobilky nabízejí

Koncepty

Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou

Sešívačky,

Schovejte se za mříže, ochrání vás

Schovejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz