drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Půjčete si výhodně a přes internet

Půjčete si výhodně a přes internet

V dnešní době nabízí půjčky snad každý druhý člověk s dostatečnými finančními zdroji. Lidé si zvykají žít na dluh a poptávka a nabídka je tak obrovská. Málokterá společnost ale může nabídnout tak dobré podmínky jako renomovaná banka.

Opravdu, pokud se rozhlédnete po finančním trhu, banky nabízejí bezkonkurenčně nejlepší podmínky půjček. Ať už jde o dobu splatnosti a tím i nižší splátky, o nízký úrok a celkově nízké RPSN. Půjčky od bank ale mají často i své nevýhody. Mezi nejvyšší patří průtahy, kvůli kterým můžete na schválení půjčky a následné disponování s penězi čekat nepříjemně dlouho. Nároky na klienty jsou ve většině případů také nepříjemně vysoké a zahrnují ručitele, vysokou bonitu a podobně.

Náš tip: Nejvýhodnější půjčka pro kažého

Jednou z bank, která se rozhodla tento segment výrazně omladit, je i GE Money Bank. Expres půjčka od této banky přidává k výhodnému bankovnímu základu i prvky, které známe spíše z podbízivých nebankovních půjček. V první řadě si můžeme zažádat o půjčku skrze online formulář- to je pohodlné a hlavně rychlé.

Po podepsání smlouvy budete mít peníze do několika minut(!) na svém účtu u GE Money Bank. To je snad jediný ze zádrhelů- pro získání půjčky musíte mít účet vedený u této banky. Ale banka vám samozřejmě ráda a zdarma účet při žádosti o půjčku založí.

Potěšující je i výrazná flexibilita Expres půjčky. Částka úvěru může být až 600 000Kč, ale spodní hranice je nastavena příjemně nízko, na 30 000Kč. U GE Money Bank máte navíc jistotu nadnárodní společnosti, která českou pobočku vlastní. General Electric (GE) je jedna z vůbec největších společností na světě, u jejíhož zrodu stál i geniální vynálezce Thomas Alva Edison.


Přidáno 02.11.2010
Přečteno 2766 krát


ICQ přestěhované do Ruska je stále českou jedničkou

ICQ

Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak

Když potřebujete půjčit peníze skutečně ihned

Když

Lucznik, století kvality z Polska

Lucznik,

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz