drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Využívejte pohodlí internetového bankovnictví

Využívejte pohodlí internetového bankovnictví

Internetové bankovnictví se obrovskou rychlostí rozšířilo mezi obyčejné klienty bank. Proč tomu tak je? Opravdu se to vyplatí a je to bezpečné?

Doba nedůvěry v internetové bankovnictví pomalu končí. Dnes se už většina lidí nebojí, že je někdo přes internet okrade nebo že oni sami něco zkazí. Jistě, obezřetnost na internetu je zcela na místě, ale dnešní internetové bankovnictví můžeme směle prohlásit za bezpečné. To by ovšem k jeho rapidnímu rozšíření nestačilo.

Internetové bankovnictví už hlavně nabízí tolik možností, že většina z nás už do banky prostě nemusí vůbec chodit. Není to jen bonus, který je spíše pro parádu než využití. A hlavně, obsluhovat ho zvládne opravdu každý.

Náš tip: Internetové bankovnictví snadno a bezpečně

Jedním z nejtypičtějších případů moderního internetového bankovnictví je Ge Money Bank internet banka. U GE můžete sledovat pohyby a zůstatky na všech svých účtech, včetně případné hypotéky nebo Expres půjčky. Veškeré vaše možnosti i závazky jsou tak pod vaší neustálou kontrolou. Kromě strhávání SIPO, zadávání trvalých příkazů i inkasa, jednorázových plateb a podobně můžete ve svém internetovém bankovnictví dokonce zakládat i účty nové- například výhodné spořicí účty. I o novou Expres půjčku přes něj můžete zažádat.

Pokud chcete svůj účet využívat naplno, můžete si pořídit prémiovou službu GE Money Manager, která vám pomůže pomocí grafů a vedení podrobné historie a trendu vašich financí lépe spravovat vaše peníze.

Pokud jste klientem GE Money Bank a chcete mít všechno opravdu pod palcem, můžete využít i konsolidace půjček. Nahradíte tak několik méně výhodných půjček jedinou, takže


Přidáno 02.11.2010
Přečteno 1731 krát


Vyberte si z více než 1000 slev denně

Vyberte

Plovoucí podlaha - moderní univerzální povrch

Plovoucí

Víte, co je operativní leasing?

Víte,

Srovnání povinného ručení snadno a rychle

Srovnání

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz