drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Perfektní postava- nedosažitelný sen?

Perfektní postava- nedosažitelný sen?

Člověk má v dnešní době až neskutečné možnosti formování své postavy i vizáže celkově. Dostatek volného času a spousta strojů a přípravků dovolují nám všem dosáhnout takového vzhledu, který si přejeme.

Ať už je naše výchozí pozice jakákoliv, krásné postavy může dosáhnout každý z nás. Nerozhoduje věk, vaše pohlaví ani sklony vašeho těla- nad tím vším moderní postupy a přípravky vítězí. Samozřejmě, pro někoho je to snadné a někomu to zabere měsíce píle a spoustu námahy. Fitness a modernější pojem Wellness zahrnují tak pokročilé postupy, že je to opravdu jen otázka času a vůle.

Náš tip: Perfektní postava pro muže i ženy

Pokud se vám nechce navštěvovat posilovnu, ať už máte jakékoliv důvody, nebo si chcete zařídit vlastní posilovnu nebo fitness centrum, určitě budete potřebovat posilovací stroje. Existují i takové, které do jisté míry stačí pro tvarování celého těla- ty jsou vhodné právě do domácnosti, kam stěží umístíte několik strojů specializovaných na různé partie. Mezi nejoblíbenější patří hlavně rotopedy a jejich různé modifikace. Pro ty, kteří to myslí ale s domácím posilováním vážně, lze doporučit spíše multifunkční posilovací věže kombinované se svižnými procházkami nebo během, případně jízdou na skutečném kole. Vždy je snazší mimo posilovnu nahradit aerobní trénink, než trénink silový. A pokud chcete například efektivně zhubnout a zpevnit postavu, silovému tréninku se nevyhnete.

Vítanými pomocníky jsou i nejrůznější přípravky na hubnutí, ale dávejte dobrý pozor, čemu věříte a co očekáváte. Žádný zázračný nápoj vám nevymodeluje postavu, nezhubne za vás a neposílí vaše svaly. Tyto přípravky jsou pouze doplňkem vaší snahy. A věřte, že čím více se budete snažit, tím vyšší efektivitu tyto přípravky budou mít.

Tak teď už víte, že to jde. Stačí chtít, začít a vytrvat.


Přidáno 05.11.2010
Přečteno 3595 krát


Jaká je nejlepší zábava pro vaše děti? No přece pohádky!

Jaká

Objevte svou krásu s oblečením od Bonprix

Objevte

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

Dárek pro muže? Žádný problém!

Dárek

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz