drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Vyberte si své
nové bydlení

Vyberte si své <br>nové bydlení

Chystáte se koupit dům, byt nebo pozemek? Hledáte ideální podnájem? Nabídek je spousta, tak si vyberte tu nejlepší.

Pro někoho jde o nový začátek, pro někoho jen o změnu, a zatímco se některý člověk na stěhování těší, pro druhého to může být velmi nepříjemná situace. Ať je váš postoj jakýkoliv, určitě chcete bydlet v co nejideálnějších podmínkách. Kde a jak ale najít ty správné nemovitosti?

Řekněme, že dobře znáte svoje priority. To znamená, že víte, kde chcete bydlet, jestli chcete do podnájmu nebo do „svého“, jaké máte nároky na vnitřní a vnější stránku bytu či domu. Kde hledat? Novostavby nebo starší domky, byty na prodej nebo k pronájmu, to vše je dnes již k mání jako na dlani na internetu. Specializované inzertní portály nabízejí pokročilé vyhledávací nástroje, se kterými můžete najít nemovitosti přesně podle svých představ.

Náš tip: Přehledná nabídka nemovitostí k prodeji i pronájmu

Pokud bydlíte ve větším městě, větší inzertní server vám najde i desítky vhodných objektů. Většina z inzerátů je doplněna obrázky, což vám dá další potřebné informace. Rozhodnout se o prohlídce nemovitosti je pak mnohem snazší a nemusíte plýtvat energií na objekty, které by se vám na první pohled nelíbily.

Vybrali jste si? Tak hlavně nic neopomeňte- je k ceně připočítána už provize realitní kanceláře? Je byt v osobním vlastnictví, nebo jde o družstevní jednotku? U internetových nabídek můžete očekávat, že o dobrou nemovitost bude velký zájem, proto rozhodně neotálejte. Na druhou stranu se nenechte vlákat do případných tahanic o cenu, které připomínají neoficiální aukci.

Pokud si nevyřizujete hypotéku na nákup nemovitosti, buďte obezřetní a přesvědčte se o nezadlužení nemovitosti, exekuci na ní uvalené nebo o tom, že není použita k ručení u úvěru. V případě vyřizování hypotéky to za vás ověří banka.


Přidáno 05.11.2010
Přečteno 2605 krát


Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak

Kam pro pojistku? Na pobočku nebo do obýváku

Kam

Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější

Úřadům práce a agenturám lidé nevěří

Úřadům

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz